انتشار رندرهای تازه از موبایل بدون حاشیه اکسپریا A Edge سونی

به تازگی منابع چینی سه رندر تازه از موبایل جدید سونی در فضای مجازی منتشر کرده اند که گفته می شود به موبایل اکسپریا A Edge تعلق دارند. این تصاویر، موبایلی را به نمایش می گذارند که تا حد زیادی با زبان طراحی تازه سونی، یعنی «Mirai» سازگاری داشته و با فاصله گرفتن از فلسفه «OmniBalance» پیشین، به سمت طراحی بدون حاشیه حرکت می کند.

اکسپریا A Edge سونی در پنج رنگ مشکی، سفید، خاکستری، آبی و قرمز تیره به چشم می خورد. لبه های نمایشگر، شکلی خمیده به خود گرفته اند و پنل هم ظاهراً نسبت ابعادی معادل ۱۶:۹ دارد که منطقی به نظر می رسد؛ زیرا در گزارش های قبلی خواندیم طراحی Mirai علی رغم کاهش حاشیه، به استفاده از فرمت تصویر ۱۸:۹ روی نمی آورد.

اکسپریا A Edge

فعلاً فرض بر اینست که اکسپریا A Edge یکبار دیگر میزبان حسگر اثر انگشت در لبه کناری و داخل دکمه پاور خواهد بود

تمام مدل های موجود در این رندرها، رنگی مات دارند و دوربین دوگانه با چیدمان افقی نیز در گوشه بالایی پنل پشتی دیده می شود. با در نظرگیری این موضوع که هیچ اسکنر اثر انگشتی در رندرها دیده نمی شود، باید فرض را بر این گذاشت که اکسپریا A Edge یکبار دیگر میزبان این حسگر در لبه کناری و داخل دکمه پاور خواهد بود.

همان منبعی که انتشار این رندرها را برعهده داشته می گوید اکسپریا A Edge به پنل نمایشگر ۶ اینچی OLED مجهز شده و اسنپدراگون ۸۴۵، قلب تپنده آن خواهد بود. انتظار می رود این موبایل مثل پرچمداران اخیر سونی رزولوشن ۴K را به نمایش در آورد و احتمالاً اواسط ماه آوریل یا در جریان کنگره جهانی موبایل در ماه فوریه شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

نظرات ۳۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟