نسخه متفاوتی از سری Devil May Cry برای موبایل عرضه خواهد شد

پیش از این شایعات زیادی مبنی بر انتشار قسمت جدید از سری پرطرفدار Devil May Cry در فضای مجازی منتشر شده بود و بسیاری منتظر رونمایی نسخه جدیدی از این سری بودند. اما برخلاف انتظارات، کپکام از بازی جدیدی در این سری، برای پلتفرم های موبایل رونمایی کرده است.

در حالی که بسیاری از هواداران این سری، منتظر رونمایی از قسمت پنجم دویل می کرای در جریان مراسمی همچون The Game Awards یا PlayStation Experience بودند، به نظر می رسد که انتظار طرفداران با برنامه کپکام برای این فرانچایز کاملاً متفاوت است.

بازار بازی های موبایل کشور چین که سال های اخیر به صنعتی فوق العاده سود آور تبدیل شده، سبب گشته تا تعداد زیادی از سازندگان بازی های ویدیویی به دنبال نشر بازی خود در قالب عناوین موبایل در این کشور باشند.

بازی موبایل دویل می کرای به صورت انحصاری در کشور چین عرضه خواهد شد

شرکتی از همین کشور به نام یونچانگ که پیشتر حق امتیاز بازی های موبایل سری دویل می کرای را از کپکام خریده بود، از بازی جدیدی تحت نام Devil May Cry: Pinnacle of Combat رونمایی کرده است.

دویل می کرای

هنوز مشخص نیست که این بازی از چه سبکی پیروی می کند یا تا چه اندازه از شخصیت های اصلی این سری در آن استفاده شده است. تنها به نظر می رسد که این بازی به صورت انحصاری برای کشور چین عرضه خواهد شد.

طبق اندک اطلاعات منتشر شده از این بازی، شما در دو حالت مبارزه تک به تک و تیمی، به صورت آنلاین قادر به انجام بازی خواهید بود. همچنین محیط مبارزات بازی براساس مکان هایی که قبلاً در قسمت های پیشین دویل می کرای از آن ها گذر کردیم، طراحی شده است.

به نظر می رسد که طرفداران قدیمی این سری، از معرفی Devil May Cry: Pinnacle of Combat آنچنان هیجان زده نشده اند و نمی توان به آن ها خرده گرفت.  بازی موبایل دویل می کرای برای عرضه طی سال ۲۰۱۸ میلادی و در کشور چین زمان بندی شده است. چندی پیش کپکام از نسخه HD Collection سه قسمت ابتدایی این سری برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی رونمایی کرد که پیشتر روی کنسول های نسل هفتم نیز عرضه شده بود.

هنوز مشخص نیست که آیا عرضه این بازی موبایل در ساخت قسمت جدید Devil May Cry تاثیر گذار است یا نه؛ اما عرضه قسمت جدیدی از این سری در نسل فعلی، اتفاقی چندان دور از ذهن نخواهد بود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟