تصاویر منتسب به هوآوی پی 20، خبر از سه مدل با دوربین سه گانه می دهند

در سال های اخیر هوآوی از موبایل های پی ۸، پی ۹ و پی ۱۰ (بررسی دیجیاتو) رونمایی کرده و در حالی که این بار انتظار معرفی پی ۱۱ را داشتیم، ولی بر اساس تصاویری که به تازگی فاش شده به نظر می رسد این بار باید منتظر  پی ۲۰ آن هم با دوربین اصلی سه گانه باشیم.

تصاویر منتسب به هوآوی پی ۲۰ که اخیراً منتشر شده خبر از ۳ تلفن هوشمند از این سری را می دهند: پی ۲۰، پی ۲۰ پلاس و پی ۲۰ پرو. همچنین هر سه مدل از دوربین اصلی سه گانه پشتیبانی می کنند، البته جایگاه دوربین ها بسته به مدل متفاوت است. بر اساس گزارش های پیشین دوربین این موبایل ها از زوم ۵ برابر پشتیبانی می کنند و از حسگر های ۴۰ مگاپیکسلی بهره می برند. بدین ترتیب از این حیث تلفن های هوشمند سری پی ۲۰، عالی به نظر می رسند، البته در نهایت باید منتظر ماند تا پس از عرضه و بررسی، کیفیت آنها محک بخورد.

به نظر می رسد پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس در نمای جلوی موبایل از طراحی یکسانی برخوردار باشند. در این دو مدل حسگر اثر انگشت در پایین نمایشگر قرار گرفته، ولی دوربین اصلی سه گانه در پی ۲۰ به صورت افقی قرار دارد، در حالی که در پی ۲۰ پلاس قرار گیری آنها به صورت عمودی است. همچنین احتمالاً این دو مدل از نظر سایز نیز با هم متفاوت خواهند بود.

بر اساس تصاویر، پی ۲۰ پرو در نمای جلوی دستگاه با دو مدل دیگر متفاوت خواهد بود. به نظر می رسد در این نسخه حسگر اثر انگشت به پشت منتقل شده. همچنین نحوه قرار گیری دوربین سه گانه اصلی نیز علی رغم اینکه مشابه پی ۲۰ پلاس عمودی است، ولی این بار در وسط پنل پشتی قرار گرفته است. از سوی دیگر به لطف انتقال حسگر اثر انگشت به پشت دستگاه، نسبت نمایشگر به بدنه در این موبایل در مقایسه با دو مدل دیگر بالاتر است.

بر اساس گزارشات پیشین احتمالاً پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس دقیقاً مشابه میت ۱۰ (بررسی دیجیاتو) و میت ۱۰ پرو (بررسی دیجیاتو) از چیپست کایرین ۹۷۰ بهره خواهند برد و پی ۲۰ پرو به همراه چیپست کمی قدرتمند تر کایرین ۹۷۵ عرضه خواهد شد. هر سه مدل نیز احتمالاً با ۶ گیگابایت رم و حداقل ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار خواهند شد.

انتظار می رود هوآوی از پرچمداران آتی خود در کنگره جهانی موبایل (MWC) که از ۷ تا ۱۰ اسفند در بارسلون اسپانیا برگزار خواهد شد رونمایی کند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟