رندر‌های Xperia XZ Premium 2 منتشر شد

شنید‌ها حاکی از این است که سونی قصد دارد همه‌ی تلفن‌های‌همراه سال آینده‌ی خود را دوباره طراحی کند. این مطلب که هنوز تایید نشده ممکن است متوجه همه‌ی مدل های آینده این شرکت ژاپنی نباشد اما حداقل باید انتظار این را داشت که طراحی پرچمداران سونی تغییر کند. یکی از این مدل‌ها مشخصاً Xperia XZ Premium 2 خواهد بود که اخیراً رندر‌هایی از آن در اینترنت فاش شده است.

موبایل Xperia XZ Premium (بررسی ویدیویی دیجیاتو) یکی از اولین مدل‌های سال گذشته بود که از چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ بهره‌ می‌برد. حتی سونی مجبور شده بود که تاریخ عرضه‌ی این محصول را به علت فراهم نبودن این چیپست در بازار عقب بندازد.

بر اساس رندر‌های لو رفته توسط طراحان مدل مفهومی سونی، نسل بعد این موبایل شکلی کاملا متفاوت خواهد داشت.

با مشاهده‌ی این رندر‌ها متوجه می‌شویم اندازه‌ی حاشیه‌ به طور قابل توجهی کوچکتر شده تا نسبت تصویر بلند ۱۸:۹ را در نمایشگر نتیجه دهد. این مدل با وجود کوچک شدن حاشیه‌ها همچنان از بلند‌گو‌های دوگانه‌ی در بخش جلوی بدنه بهره می‌گیرد اما سوراخ‌های کوچک روی حاشیه جایگزین شکاف‌های آشنای نسل قبل شده است.

 

با مشاهد‌ه‌ی پنل پشتی تلفن‌همراه مذکور به نظر می‌رسد که کل آن را فلز پوشانده است ولی با توجه به طرح نسل قبلی این مدل به احتمال زیادی کل پنل پشتی توسط لایه‌ای شیشه‌ای محافظت خواهد شد. با وجود این گمان می‌رود که دوربین دوگانه این موبایل به صورت عمودی طراحی شده باشد.

مشابه مدل قبلی، موبایل مذکور از درگاه USB-C در قسمت تحتانی بهره می‌برد. ضمن اینکه جک هدفون ۳.۵ میلیمتری در بالای این مدل قرار گرفته است.

Xperia XZ Premium 2 که قرار است از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده کند، انتظار می‌رود در نمایشگاه MWC 2018 معرفی گردد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟