اپل واچ سری 3 در اتاق ICU بیمارستان ها دچار اختلال می شود

اپل واچ سری 3 در اتاق ICU بیمارستان ها دچار اختلال می شود

به تازگی ایراد جالبی در عملکرد اپل واچ سری ۳ توسط کاربران گزارش شده است. طبق گفته آنها به محض ورود فرد صاحب این گجت به داخل محوطه ICU، ساعت هوشمند مذکور به طور ناگهانی و تا چند بار ریبوت می شود.

این مورد در خصوص هر دو مدل مجهز به قابل اتصال سلولار و فاقد آن گزارش شده است. به نظر می رسد یکی از تجهیزات سنجشگر موجود در بخش آی سی یوی بیمارستان ها سبب بروز اشکال در عملکرد نسل سوم اپل واچ می شود.

این ماجرا را برای نخستین بار یکی از پرستاران بیمارستانی در آمریکا گزارش کرده است. او که چند روز پیش یک اپل واچ سری ۳ را به عنوان هدیه کریسمس از شوهرش دریافت کرده بود متوجه شد که در هنگام حضور در بخش ICU ساعتش هوشمندش هر ۶۰ تا ۹۰ دقیقه یک بار ریبوت می شود.

این خانم پرستار با مراجعه به نمایندگی اپل ساعت خود را تعویض کرد، اما مشکل همچنان پابرجا باقی ماند. او این مسئله را در شبکه های اجتماعی مطرح ساخت و مشخص شد که افراد دیگری نیز با چنین مشکلی مواجه شده اند.

اپل واچ سری 3

اپل در ابتدای عرضه اپل واچ های خود اخطار داده بود که ممکن است ساعت هوشمندش به دلیل ارسال امواج رادیویی و ایجاد میدان های مغناطیسی سبب اخلال در عملکرد دستگاه هایی چون ضربان ساز یا تنظیم کننده های ضربان قلب بیماران شود. اما به نظر می رسد کسی احتمال تاثیر برعکس را در این خصوص نداشته است.

در حال حاضر تنها راهکار برای کسانی که می خواهند اپل واچ سری ۳ خود را به داخل اتاق ICU ببرند این است که دیوایس خود را در حالت پرواز قرار دهند. البته احتمال آن وجود دارد که کمپانی سازنده در آینده با ارائه آپدیتی مشکل مذکور را برطرف سازد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato