ریزر فون از مشکلات گسترده مربوط به نمایشگر، حسگر اثر انگشت و دوربین رنج می برد

ریزر به تازگی تایید کرده که نخستین موبایل هوشمندش، از مشکلات متعددی رنج می برد که تجربه کاربران را تحت تاثیر قرار داده و می تواند بهایی سنگین برای این کمپانی داشته باشد. برخی از خریداران ریزر فون می گویند اسکنر اثر انگشت به صورت ناگهانی از کار افتاده و برخی دیگر افزوده اند که منوی حسگر اثر انگشت نیز به کلی از تنظیمات محو شده است. در حالی که ریست فکتوری، مشکل عده ای از کاربران را برطرف کرد، سایرین هنوز از این مسئله رنج می برند.

مشکل دیگر ریزر فون، باگی عجیب است که به صورت اتفاقی، فیلترهایی را روی تصاویر کاربر اعمال می کند. نمی دانیم که این مشکل ناشی از یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته است که می خواهد تصاویرتان بیشترین لایک را در اینستاگرام داشته باشد یا باگی احمقانه، اما قطعاً موضوعی است که می تواند خشم کاربران را برانگیزد. این باگ با یک آپدیت نرم افزاری به دستگاه آمده و باز هم تنها راه حل برای عده ای از کاربران، ریست فکتوری بوده است.

در نهایت، گیمینگ بی وقفه برای مدت های طولانی سبب شده تا نمایشگر برخی از واحدهای ریزرفون به شکلی تاریک و ناخوانا در بیاید و بعضی دیگر از کاربران نه چندان خوش شانس هم با نمایشگری مواجه شده اند که به صورت مداوم سو سو می زند.

خوشبختانه سخنگویان ریزر از همین حالا به مشکلات پاسخ داده اند و مشغول بررسی آنها هستند تا در آینده نزدیک، به کمک یک هات‌فیکس نرم افزاری، تمام آنها را برطرف سازند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟