ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پیش بینی رشد بسیار سریع بازار اسپیکرهای هوشمند در سال 2018

بنابر پیش بینی های تحلیلگران موسسه آماری Canalys، اسپیکرهای هوشمند طی سال 2018 میلادی، سریع ترین رشد را در میان دسته بندی های تازه حوزه تکنولوژی خواهند داشت. این تحلیلگران می گویند که فروش اسپیکرهای ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۱۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۰

بنابر پیش بینی های تحلیلگران موسسه آماری Canalys، اسپیکرهای هوشمند طی سال 2018 میلادی، سریع ترین رشد را در میان دسته بندی های تازه حوزه تکنولوژی خواهند داشت. این تحلیلگران می گویند که فروش اسپیکرهای هوشمند از پوشیدنی ها، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی پیشی خواهد گرفت؛ سه دسته بندی مهم که در سال 2018 به دستاوردهای مهمی خواهند رسید و پیش تر به نظر می رسید سریع ترین رشد را طی سال جدید میلادی داشته باشند.

انتظار می رود فروش کل اسپیکرهای هوشمند به 56.3 میلیون واحد در سال 2018 برسد و دو کمپانی آمازون و گوگل با اسپیکرهای گوگل هوم و الکسا، اصلی ترین بازیگران این حوزه خواهند بود. ضمناً فراموش نکنیم که اپل هم اسپیکر مبتنی بر سیری هوم پاد را تا مدتی دیگر روانه بازار خواهد کرد. گفتنی است که ایالات متحده بزرگ ترین بازار برای این دیوایس ها بوده و با فروش 38.4 میلیونی، 68 درصد از فروش کل را به خود اختصاص خواهد داد.

اسپیکرهای هوشمند

Canalys می گوید که اسپیکرهای هوشمند در سال 2018، پا را فراتر از سخت افزار فعلی گذاشته و با تبلیغات گسترده، عرضه باندل های اشتراک محتویات خاص، سرویس های پریمیوم و راهکارهای سازمانی، گستره مشتریان خود را افزایش خواهند داد. به بیان دیگر، این دسته بندی از تکنولوژی هنوز در حال پیدا کردن جایگاه واقعی خود در بازار است و شاهد افزایش سرمایه گذاری از سوی بازیگران مختلف خواهد بود که به رشد هرچه بیشترش منجر می شوند.

هدف گذاری اصلی کمپانی های تولیدکننده اسپیکرهای هوشمند برای سال 2018 بسیار واضح است: تجاری سازی و کسب درآمد. در حالی که تخمین ها نشان می دهد اسپیکرهای گوگل هوم و الکسا درآمدی برابر با هزینه تولید داشته اند یا حتی منجر به ضرردهی شده اند، تحلیلگران Canalys از تلاش کمپانی ها برای یافتن راه های تازه در جهت کسب درآمد خبر می دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • sedaghat
    sedaghat | ۱۵ دی ۱۳۹۶

    ب امید اینکه زبان فارسی رو اضافه کنن

مطالب پیشنهادی