نسخه جدید Osmo Mobile فقط ۱۲۹ دلار قیمت دارد

شرکت «DJI» امروز در حاشیه CES از نسل جدید «Osmo Mobile» رونمایی کرد که مهم‌ترین تغییر آن نسبت به نمونه‌های گذشته، قیمت بسیار پایین‌تر آن و کارایی بیشترش است.

Osmo Mobile یک لرزش‌گیر موبایل است که می‌توان به کمک آن، ویدیوهایی بدون لرزش و روان را ثبت کرد. در حالی که همین محصول سال‌ پیش از سوی DJI با قیمت ۲۹۹ دلار عرضه می‌شد، اکنون این شرکت خبر می‌دهد Osmo Mobile 2 از ۱۲۹ دلار آغاز می‌شود.

فرمول کلی کارکرد Osmo Mobile تغییر چشم‌گیری نداشته اما کارایی آن به لطف افزوده شدن پشتیبانی کامل از حالت پرتره، افزایش پیدا کرده است. البته نمونه‌ قبلی هم می‌توانست در حالت پرتره با موبایل فیلم‌برداری کند اما کاربر ملزم می‌شد تا پایه لرزشگیر را یک طرفی در دست بگیرد که تجربه چندان لذت بخشی برای ثبت ویدیو‌های بلند مدت نبود.

به گفته DJI، نسخه جدید این محصول از جنس «نایلون با عملکرد بالا» ساخته شده در حالی که نسخه قبلی ترکیبی از همین نایلون و آلیاژ منیزیم بود. همین موضوع سبب شده تا وزن این لرزشگیر پرطرفدار کاهش پیدا کند.

از سوی دیگر باتری‌ این لرزشگیر نیز اکنون کاملاً داخلی بوده و مانند نمونه قبلی قابل تعویض نیست. در حالی که عمر باتری نمونه قبلی با هر بار شارژ به ۳ الی ۴ ساعت استفاده می‌رسید، DJI اکنون مدعی است که مدل جدید Osmo Mobile می‌تواند تا ۱۵ ساعت با یک بار شارژ کار کند. با این حال، کاربران حرفه‌ای شاید به غیر قابل تعویض بودن باتری لرزشگیر اعتراض داشته باشند.

DJI همچنین خبر می‌دهد که این لرزشگیر را از ماه آینده و منحصراً از طریق فروشگاه‌های «اپل» به فروش خواهد رساند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟