همه چیز درباره آیفون 13
شرکت دانمارکی اسکاگن از ساعت هوشمند فالستر رونمایی کرد

شرکت دانمارکی اسکاگن از ساعت هوشمند فالستر رونمایی کرد

برند دانمارکی اسکاگن این هفته در CES 2018 از اولین ساعت هوشمند مجهز به نمایشگر لمسی خود رونمایی کرد. فالستر که نام این ساعت است از سیستم عامل Android Wear بهره برده و به نوعی ادامه دهنده راه ساعت های آنالوگ هیبرید متصل این شرکت است و قیمت ابتدایی آن ۲۷۵ دلار برآورد شده.

ساعت های اسکاگن با طراحی مینیمالیستی و زیبایی به خصوص اسکاندیناویایی، سبک و باریک هستند اما فالستر خیلی باریک نیست و تقریبا به اندازه همه ساعت های اندرویدی ضخامت دارد ولی با یک دکمه در کنار و بدنه ۴۲ میلی متری، شکلی ساده دارد. طراحی آن به گونه ای است که هم برای زنان و هم برای مردان جذابیت داشته و روی مچ کوچک و بزرگ جلوه گر باشد.

اندروید ویر ۲ برای نمایشگرهای کاملا دایره ای شکل لمسی طراحی شده و واچ فیس های دستکاری شده ساده و زیبایی دارد. رابط کاربری تیره آن نیز می تواند باعث افزایش عمر باتری شود گرچه این شرکت ادعای خاصی در رابطه با پیشرو بودن نمایشگر دستگاه در قیاس با دیگر ساعت های هوشمند ندارد.

قابلیت های این ساعت هم مثل طراحی بیرونی اش در مینیمال ترین حالت ممکن قرار دارند. برای پرداخت های موبایلی از ان اف سی بی بهره است و پایشگر جی پی اس یا سنسور ضربان قلب و پایشگر حرکات ورزشی هم ندارد. گویا این ساعت طراحی شده تا یک ساعت به معنای واقعی و کلاسیکش باشد و نه آن چیزی که این روزها ما متصور هستیم.

فالستر قرار است در چهار رنگ در دسترس باشد. با قیمت زیر ۳۰۰ دلاری، فالستر در دسته بندی ساعت های میان رده اندرویدی قرار می گیرد با این حال اما فاقد ویژگی های بسیاری است که با همین بها می توان از ساعت های دیگر موجود در بازار به دست آورد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato