باتری غول آسای دوراسل، لوازم خانگی شما را هنگام قطعی برق زنده نگه می دارد

همانطور که برگزارکنندگان نمایشگاه CES امروز به ما یادآوری کردند، در صورتی که برای انجام کارهای خود به گجت های هوشمند نیاز دارید، باید حتماً به فکر برق مصرفی آنها هم باشید. در نمایشگاه CES 2018، کم نبوده اند باتری های پرتابلی که هر کدام ظرفیت های مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهند، اما هیچکدام با غولی که کمپانی دوراسل ساخته است قابل قیاس نیستند.

با انرژی ۶۶۰ وات ساعتی، باتری غول آسای دوراسل ساخته شده تا در صورت قطعی برق، لوازم خانگی شما را زنده نگه دارد؛ البته قرار نیست با این باتری برق مصرفی بخچال منزلتان را برای چند روز تامین کنید، اما احتمالاً حاضر به پرداخت هزینه ای ۵۰۰ دلاری هستید تا در سفرهای خود و به دور از منابع انرژی، لپ تاپ، موبایل و تبلت تان را شارژ نگه دارید.

با فرض اینکه باتری دوراسل جریانی ۵ ولتی داشته باشد، می توانید آیفون X خود را برای ۴۸ بار به صورت کامل شارژ کنید. چندین پورت USB روی بدنه باتری تعبیه شده و از طرف دیگر، ۴ خروجی استاندارد AC نیز به چشم می خورد. هنگامی که باتری دوراسل را به AC متصل کنید، شارژ کامل آن تقریباً ۱۰ ساعت زمان می برد. ضمناً به علت استفاده از باتری اسیدی، احتمالاً دلتان نمی خواهد که شارژ باتری دوراسل را کاملاً تخلیه کنید، زیرا بر نگهداری شارژ در طولانی مدت تاثیر منفی می گذارد.

برای جلوگیری از بروز این مشکل، دوراسل راه های دیگری برای شارژ باتری خود در نظر گرفته است. پیش از هر چیز، یک پورت برای اتصال پنل های خورشیدی وجود دارد و از طرف دیگر، کانکتورهایی شبیه به آنچه زیر کاپوت خودروی خود می یابید همراه با باتری فروخته می شود. بنابراین زمانی که با قطعی برق مواجه شوید و به AC دسترسی نداشتید می توانید باتری دوراسل را به باتری اتومبیل خود متصل کنید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟