این باگ های دردسرساز؛ انتشار آپدیت اندروید 8.0 برای HTC 10 متوقف شد

این باگ های دردسرساز؛ انتشار آپدیت اندروید 8.0 برای HTC 10 متوقف شد

به تازگی شرکت HTC، آپدیت اندرورید ۸.۰ را در اختیار مدل‌های آنلاک شده‌ی HTC 10 (بررسی ویدیویی دیجیاتو)  قرارداده بود. پرچمدار سال ۲۰۱۶ این کمپانی از روز شنبه قادر بود نسخه‌ی نرم‌افزار ۳.۱۶.۶۱۷.۲ را دریافت کرده و صاحبان این مدل موبایل‌ می‌توانستند به روز رسانی یاد شده را دانلود کنند. اما برخلاف انتظار قبل از اینکه شخصی بتواند آپدیت جدید را دانلود کند، شرکت تایوانی به روز رسانی OTA جدید را که شامل آپدیت اندروید ۸.۰ بود از دسترس همگان خارج کرد.

آپدیت اندروید 8.0

دلیل این اتفاق هنوز توسط شرکت مذکور مشخص نشده است. این احتمال وجود دارد که برخی از صاحبان HTC 10 ابزار آنلاک بوت Sunshine S-Off را خریداری کرده و از همین طریق قادر بودند سیستم ‌عامل جدید را از RUU گرفته و فلش کنند. شاید به همین علت  آپدیت اندورید اوریو توسط HTC از دسترسی خارج شده است. البته با توجه به اینکه قرار بوده این آپدیت در OTA بعدی قابل دسترسی باشد، انتظار می‌رود که کاربران زیادی از روند سخت دانلود این به روزرسانی منصرف شده‌ باشند.

کاربران منتظر توضیح کمپانی HTC درباره‌ی علت برداشته شدن آپدیت اندروید ۸.۰ بوده و امیدوارند زمان عرضه‌ی مجدد آن برای HTC 10 آنلاک شده‌ مشخص گردد. این شرکت هنوز جزئیاتی در‌این باره منتشر نکرده و البته تاریخ انتشار مجدد این سیستم عامل تعیین نشده است.

آپدیت اندروید 8.0

البته این کمپانی تایوانی سابقه خوبی در این زمینه ندارد، دی ماه سال گذشته نیز اتفاق مشابهی در مورد به روزرسانی اندروید ۷.۰ نیز رخ داد. 

کمپانی تایوانی HTC عرضه برنامه جدید را با موبایل پرچمدارش شروع کرد، اما  انتشار به روز رسانی اندروید ۷.۰ برای HTC 10 متوقف شد. در آن زمان این اتفاق توسط واحد آلمان شرکت مورد بحث از طریق شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی گردید و دلیل آن هم حضور باگ های بسیار متعدد و آزاردهنده یاد شد.

چنانچه یکی از کاربران موبایل پرچمدار HTC هستید، وضعیت به روز رسانی و نسخه سیستم عامل موبایل خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato