همه چیز درباره آیفون 13
انیموجی تیم کوک سخنرانی بعدی‌ وی در دانشگاه دوک را اعلام کرد [تماشا کنید]

انیموجی تیم کوک سخنرانی بعدی‌ وی در دانشگاه دوک را اعلام کرد [تماشا کنید]

مدیر عامل جدید گوگل که فارغ التحصیل دانشگاه دوک آمریکاست در ویدیویی اعلام نمود که سخنران جشن فارغ التحصیلی بعدی در این دانشگاه است. البته این یک ویدیویی معمولی نیست که چرا که وظیفه‌ی اعلام مطلب یاد شده بر عهده‌ی انیموجی تیم کوک قرار گرفته است.

اپل ویژگی‌های زیادی را قربانی کرده تا ماژول تشخیص سه بعدی چهره‌اش در دوربین TrueDepth آیفون ۱۰ به خوبی کار کند. این کمپانی کوپرتینویی به قدری از موفقیت Face ID مطمئن بود که حتی حاضر شد دکمه هوم و حسگر اثر انگشت Touch ID را حذف کند تا جایی برای ایجاد صفحه‌های بزرگتر ایجاد کند. البته این مسئله به مذاق برخی کاربران خوش نیامده است.

حال سوال اینجاست آیا ریسک از بین بردن اعتماد کاربران و نادیده گرفتن میراث طراحی خانواده‌ی آیفون‌ها به ابداع روشی برای آنلاک کردن موبایل با چهره و بازسازی صورت در انیمیشین می‌ارزد؟

این طور که از شواهد پیداست حداقل از نظر مدیرعامل اپل این مطلب ارزشش را داشته چرا که مسئولیت اعلام سخنرانی بعدی وی در ویدیویی تبلیعاتی به انیموجی تیم کوک سپرده شده است.

در این ویدیو یک پاندا، یک تک شاخ و یک سگ در حال صبحت کردن درباره‌ی سخنران مراسم فارغ التحصیلی هستند. در قسمتی از این ویدیو مشخص شد سگ بامزه‌ی حاضر در ویدیو رییس دانشگاه دوک است. وی می گوید که اگر سخنران مراسم متولد نمی‌شد شاید نمی‌توانستیم بدین روش صبحت کنیم. پس از این مطلب انیموجی تیم کوک به همراه وی ظاهر شده و اعلام می کند که قرار است در جشن یاد شده سخنرانی کند و به همین دلیل بسیار هیجان زده است.

سخنرانی تیم کوک در این مراسم چندان تازه‌گی ندارد چراکه او در حال حاضر معروفترین فارغ التحصیل دانشگاه دوک است اما اینکه وی روش یاد شده را برای ارائه خبررسانی استفاده کرده است نشان می‌دهد که مدیر عامل اپل چقدر به تکنولوژی FaceID و انیموجی‌ها افتخار می‌کند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato