ویدیوی منتسب به تست حساسیت تاچ گلکسی اس 9 سامسونگ [تماشا کنید]

ویدیوی منتسب به تست حساسیت تاچ گلکسی اس 9 سامسونگ [تماشا کنید]

تا رونمایی از گلکسی اس ۹ و نسخه پلاس آن زمان زیادی باقی نمانده و همانطور که قبلا در خبرها خواندید بالاخره در تاریخ ششم اسفندماه و در جریان نمایشگاه MWC 2018 پرده ها از روی این دو موبایل کنار خواهد رفت (سامسونگ خود این خبر را تایید کرده است).

از طرفی با استناد به طرح های شماتیک، رندرها و اطلاعات مختلفی که به صورت جسته و گریخته از این موبایل ها به دست آمده تا حدودی می دانیم که امکانات و شکل ظاهری کهکشانی های آتی سامسونگ چگونه خواهد بود.

امروز اما ویدیویی تحت عنوان «تست حساسیت تاچ گلکسی اس ۹» منتشر گردیده که به این موبایل نسبت داده شده و ظاهرا کار با نمونه واقعی از این دستگاه را نشان می دهد. با در نظر داشتن آنکه این بار یک ویدیو از این محصول لو رفته می توان اینطور نتیجه گرفت که با موبایلی واقعی طرف هستیم نه یک مدلسازی فتوشاپی.

همانطور که در ادامه مشاهده می کنید ویدیو بسیار کوتاه است و بخش اعظمی از قسمت بالایی بدنه آن از فیلم کراپ شده اما به قطع می توان گفت که طراحی آن مطابق با رندرها و طرح های شماتیک لو رفته قبلی از این موبایل است. همانطور که تایید می کنید موبایل به نمایش در آمده در ویدیو بسیار شبیه به گلکسی اس ۸ است منتها با این تفاوت که تا حدودی زیادی بهبود داده شده و بخش پایین نمایشگر آن نیز باریک تر دیده می شود.

در واقع پیش بینی ها حکایت از آن دارد که گلکسی اس ۹ سامسونگ تا حدود زیادی به نسخه اس ۸ شباهت دارد و صرفا بهبودهای اندکی در آن حاصل شده که از آن جمله می توان به قرارگیری حسگر اثرانگشت در موقعیت بهتر اشاره کرد. انتقادی هم نمی توان به اختلاف ظاهری اندک این محصول با نسخه اس ۸  وارد کرد چراکه گلسی اس ۸ سامسونگ حتی در مقابل معیارهای امروزی هم محصولی کاملا مدرن به نظر می رسد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato