احتمال عرضه گلکسی اس 9 به همراه یک رابط کاربری تازه و ویژگی های نرم افزاری متفاوت

احتمال عرضه گلکسی اس 9 به همراه یک رابط کاربری تازه و ویژگی های نرم افزاری متفاوت

دقیقاً یک ماه دیگر در چنین روزی، سامسونگ به صورت رسمی از موبایل های خانواده گلکسی اس ۹ در جریان مراسم Unpacked رونمایی خواهد کرد و هیجان میان طرفداران اسمارت فون های سامسونگ، به اوج خود رسیده است. تا امروز، اخبار زیادی درباره گلکسی اس ۹ به گوش رسیده که گرچه بسیاری از آنها حقیقت ندارند، اما ایده ای کلی از آنچه باید منتظرش باشیم را در ذهن مان به وجود می آوند.

یکی از منابع چینی که معمولاً اطلاعات موثقی منتشر می کند اخیراً اعلام کرده گلکسی اس ۹ به همراه رابط کاربری مخصوصی عرضه می شود که سامسونگ انحصاراً برای این اسمارت فون توسعه داده و شامل قابلیت های تازه و متفاوتی خواهد بود. برای افراد ناآشنا باید توضیح داد که منظور از رابط کاربری، قابلیت هایی نرم افزاری است که سامسونگ روی سیستم عامل خالص اندروید توسعه می دهد.

سامسونگ هنگام رونمایی از گلکسی اس ۸ طی سال گذشته میلادی، از رابط کاربری Samsung Experience رونمایی کرد و سپس ورژنی به روزرسانی شده از آن به نام SE 8.5 را به دست مشتریان گلکسی نوت ۸ رساند. بنابراین عرضه گلکسی اس ۹ به همراه SE 9.0 موضوع چندان دور از ذهنی نخواهد بود.

منبع چینی مورد اشاره، به صورت دقیق صحبتی درباره ویژگی های تازه رابط کاربری سامسونگ به میان نیاورده اما اعلام کرده کره ای ها به توسعه رابطی منحصر به فرد برای اس ۹ پرداخته اند که مشابه آن در هیچ یک از ورژن های قبلی دیده نشده است. در نهایت باید گفت که به روزرسانی ویژگی های نرم افزاری گلکسی اس ۹، به خودی خود چندان غافلگیرکننده نیست اما اگر خبر اخیر صحت داشته باشد، احتمالاً باید منتظر ویژگی هایی انقلابی در پرچمدار بعدی سامسونگ باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato