اچ تی سی هیچ پرچمدار جدیدی به کنگره جهانی موبایل امسال نمی آورد

اچ تی سی هیچ پرچمدار جدیدی به کنگره جهانی موبایل امسال نمی آورد

کنگره جهانی موبایل رویداد مهمی است؛ رویدادی که کمپانی های بزرگ و کوچک در آن مشارکت کرده و از آخرین دستاوردهایشان در تولید موبایل های هوشمند رونمایی می کنند. از تجهیزات جانبی برخاسته از کیک استارتر گرفته تا محبوب ترین اسمارت فون های اندرویدی، همه و همه غرفه های این نمایشگاه را به خود اختصاص می دهند و مردم را به وجد می آورند.

روز نخست کنگره جهانی موبایل، روزی است که معمولاً شاهد رونمایی از دیوایس های تازه هستیم اما اگر اچ تی سی یکی از آن تولیدکننده هایی به حساب می آید که برای معرفی موبایل های جدیدش لحظه شماری می کنید، احتمالاً از خواندن خبر عدم حضور این کمپانی در MWC امسال ناامید شوید.

اچ تی سی از زمان معرفی HTC 10 دیگر تمایلی به مشارکت در MWC نشان نداده و دیوایس هایش را در رویدادهای متفاوت و مخصوص به خود رونمایی می کند

البته این موضوع خبر چندان تازه ای نیست و اچ تی سی از زمان معرفی HTC 10 دیگر تمایلی به مشارکت در MWC نشان نداده و دیوایس هایش را در رویدادهای متفاوت و مخصوص به خود رونمایی می کند. با این همه، در برخی از شایعات امیدوارکننده خوانده بودیم که موبایلی موسوم به HTC 12 (یا هر نام دیگری که برای پرچمدار تازه انتخاب شده) در بارسلونا و کنگره جهانی موبایل حاضر خواهد بود.

منابع نزدیک به اچ تی سی ظاهراً این خبر را تکذیب کرده اند و می گویند که در ماه فوریه، خبری از معرفی یک محصول جدید نیست اما مدتی بعد از کنگره جهانی موبایل، رویدادی جداگانه برگزار می گردد. در نهایت فراموش نکنیم که موبایل U11 Plus همین دو ماه پیش به بازار آمد و جای تعجب ندارد که اچ تی سی بخواهد تا معرفی دیوایس بعدی اندکی صبر کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato