همه چیز درباره آیفون 13
موبایل های گلکسی اس 9 احتمالاً گران ترین های سری اس خواهند بود

موبایل های گلکسی اس 9 احتمالاً گران ترین های سری اس خواهند بود

در حالی که کمتر از یک ماه به عرضه موبایل های سری گلکسی اس ۹ سامسونگ باقی مانده ولی اطلاعات بسیاری در مورد مشخصات سخت افزاری و ظاهری منتسب به آنها منتشر شده. حالا مشخص شده این دو تلفن هوشمند گران ترین موبایل های سری گلکسی اس سامسونگ خواهند بود.

قیمت گلکسی اس ۷ از ۶۵۰ دلار شروع می شد؛ در حالی که گلکسی اس ۸ با حداقل قیمت ۷۵۰ دلار عرضه شد. به نظر می رسد قرار است پرچمداران آتی این سری، یعنی گلکسی اس ۹ با حداقل قیمت ۸۰۰ دلاری روانه بازار گردند.

این موضوع توسط فردی به نام «Ricciolo» در توییتر اعلام شده. او سال هاست که قیمت عرضه تلفن های هوشمند سری گلکسی اس سامسونگ را به درستی پیش بینی کرده است.

گمان می رود یکی از دلایل اصلی این افزایش قیمت دوربین های با گشودگی دهانه لنز متغیر باشد. در این خصوص یادآوری می کنیم که قرار است دوربین موبایل های سری گلکسی اس ۹ با میزان متغیر f1.5 و نیز f2.4 به بازار عرضه شوند. بدین ترتیب احتمالاً این فناوری جدید موجب افزایش قیمت موبایل های مذکور شده است.

از دیگر مشخصات این دو می توان به ظرفیت باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی اس ۹ و نیز ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی گلکسی اس ۹ پلاس اشاره کرد. علی رغم اینکه این ظرفیت نسبت به نسل پیش تغییری نداشته ولی انتظار می رود شارژدهی آنها بهبود یابد.

بر اساس اعلام سامسونگ قرار است این دو تلفن هوشمند پرچمدار در ۶ اسفند ماه، یعنی دقیقاً یک روز پیش از شروع رویداد کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا رونمایی شوند. یادآوری می کنیم در این رویداد که از ۷ تا ۱۰ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، جای سایر رقبای سامسونگ از جمله هوآوی و ال جی در زمینه معرفی موبایل های پرچمدار جدید خالی است، و بدین ترتیب احتمالاً سامسونگ با معرفی تلفن های هوشمند سری گلکسی اس ۹، به ستاره این رویداد بدل خواهد شد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato