به‌روزرسانی جدیدی برای جستجوگر بینگ در اندروید منتشر شد

به‌روزرسانی جدیدی برای جستجوگر بینگ در اندروید منتشر شد

مایکروسافت به تازگی آپدیتی برای اپلیکیشن Bing Search اندروید منتشر کرده که شامل قابلیت های جدید و بهینه سازی برخی از قابلیت های قدیمی می شود.

شاید در میان موتورهای جستجوی اینترنتی گوگل در دنیا بی رقیب باشد، اما جستجوگر بینگ هنوز در آمریکا طرفداران زیادی دارد و به خاطر همین مایکروسافت برای کاربران ساکن این کشور بخش هایی اختصاصی مثل Bing Rewards را در نظر گرفته است.

با انتشار این آپدیت، مرورگر بینگ برای جستجوی عکس و ویدیو بهینه سازی شده و همچنین قابلیت جدیدی برای یافتن کلمات در یک صفحه به آن اضافه شده است. ضمنا در این آپدیت شاهد نقشه های بهتر و ارتقای عملکرد بات local answers خواهید بود.

بعضی از این قابلیت ها فقط برای کاربران آمریکایی عرضه شده اند، با این وجود امکان دارد که در کشورهای دیگر هم بتوانید از آن ها استفاده کنید. در انتها بد نیست بدانید که مایکروسافت به غیر از ارائه این آپدیت برنامه تست بتایی را هم برای بینگ به راه انداخته تا کاربران علاقه مند بتوانند پیش از انتشار قابلیت های جدید برای نسخه نهایی اپلیکیشن آن ها را تجربه کنند.

برای این منظور می توانید از این لینک به برنامه بتای مایکروسافت بینگ بپیوندید. همچنین برای دانلود آخرین نسخه بینگ (۸.۱.۲۶۱۵۸۹۰۸) می توانید به پلی استور مراجعه نمایید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato