قیمت احتمالی و شرایط فروش دنا پلاس توربو ایران خودرو با ظرفیت محدود

قیمت احتمالی و شرایط فروش دنا پلاس توربو ایران خودرو با ظرفیت محدود

ایران خودرو شرایط فروش خودروی دنا+ (پلاس) توربوشارژ را به مناسبت دهه فجر با ظرفیت محدود از روز چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸ تا زمان تکمیل ظرفیت اعلام کرده است.
قواعد و نکات مهم :
در این بخشنامه هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه از هر خودرو است .
امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست .دنا پلاس توربودر این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه فراهم است .
کلیه مشتریانی که ۶ ماهه گذشته نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند.
قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد .
زمان فعال سازی بخشنامه : ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۹۶/۱۱/۱۸
این خودرو در رنگ هاى سفید، مشکى، نقره اى، خاکسترى، آبى کبود و قرمز متالیک عرضه مى شود. مبلغ ودیعه ٢۶ میلیون تومان است. سود مشارکت و انصراف براى موعد تحویل خرداد ٩٧ به ترتیب ١۶ درصد و ١٣ درصد، براى موعد تحویل تیر ٩٧ به ترتیب ١٧ درصد و ١۴ درصد و براى موعد تحویل مرداد ٩٧ به ترتیب ١٨ درصد و ١۵ درصد است.

گفتنی است که دنا پلاس توربو از موتور مشترک با سورن توربو با حجم ۱.۷ لیتری و قدرتی در حدود ۱۴۷ اسب بخار برخوردار است و فعلا تنها با گیربکس دستی عرضه می شود.

کیفیت فنی پیشرانه این خودرو و رفع مشکلات آن نسبت به سورن توربو در هاله ای از ابهام است و علیرغم خودداری ایران خودرو از ابلاغ قیمت نهایی به نظر می رسد که نسخه دستی دنا پلاس توربو در محدوده قیمتی ۵۰ الی ۵۵ میلیون تومان راهی بازار شود.

بدین ترتیب راه برای قیمت گذاری حدودا ۶۰ میلیون تومانی نسخه اتوماتیک دنا پلاس توربو نیز باز خواهد بود، هرچند هنوز ایران خودرو نسخه اتوماتیک این مدل را معرفی نکرده است و هیچ بعید نیست که پروسه عرضه این خودرو تا زمستان سال آینده به تعویق بیافتد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato