بازی The Surge 2 به طور رسمی معرفی شد

بازی The Surge 2 به طور رسمی معرفی شد

ساخت بازی The Surge 2 به دست استودیو Deck13 به طور رسمی تایید شد. این بازی اکشن نقش آفرینی که المان های اصلی آن شباهت زیادی با سری «سولز» دارند، ادامه ای بر نسخه اول از همین سری محسوب می شود.

The Surge 2 در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی برای پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به گفته سازندگان بازی، این عنوان با هدف ارائه مبارزات چالش بر انگیز، سیستم هدف گیری پویا ساخته می شود.

همچنین شهر مخروبه ای به عنوان محیط جدیدی برای قسمت دوم این سری در نظر گرفته شده است. بازی با موتور بروز شده استودیو سازنده بازی ساخته می شود که بر اساس آن سازندگان قول طراحی مراحل سطح بالاتر و گسترش مکانیک های مبارزات بازی را داده اند.

The Surge 2

همچنین اسلحه ها، ایمپلنت ها و در نهایت پهبادهای جدیدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا از آن ها برای مبارزه با باس فایت ها و دشمنان جدید بازی استفاده کنند.

جدا از قول هایی که سازندگان The Surge 2 در رابطه با این بازی داده اند، تنها یک تصویر هنری از این بازی در دسترس است. خوشبختانه امسال اطلاعات تازه ای در رابطه با این بازی منتشر خواهد شد.

قسمت اول از این سری در بیشتر بخش ها عنوانی ناقص بود اما گاهی در حد سری سولز درخشان ظاهر می شد. اگر سازندگان بازی در استودیو Deck13 در قسمت جدید موفق به گسترش آن چیزی که در The Surge ارائه شد، شوند و در بازی شاهد طراحی مراحل متنوع تری باشیم، زمان های مفرحی انتظار ما را می کشد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato