بازی Grand Theft Auto V سومین بازی پرفروش تاریخ شد

بازی Grand Theft Auto V سومین بازی پرفروش تاریخ شد

کمپانی تیک تو به عنوان ناشر بازی Grand Theft Auto V به تازگی اعلام کرده است که این عنوان تا امروز ۹۰ میلیون نسخه فروش داشته است. جالب است بدانید که ۱۵ میلیون نسخه از از این مقدار در سال ۲۰۱۷ به فروش رسیده اند و این میزان برای عنوانی که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده، موفقیت عظیمی محسوب می شود.

برای مشخص شدن ارزش این میزان فروش کافی است تا فروش ۱۵ میلیون نسخه ای GTA V را با فروش ۷ میلیونی بازی Star Wars Battlefront 2 مقایسه کنیم که تاریخ عرضه آن در پاییز سال ۲۰۱۷ بر می گردد.

با توجه به ارقام فروش Grand Theft Auto V روی پی سی، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ می توان گفت که از بین هر سه نفر از دارندگان کنسول های نسل فعلی، یکی از آن ها نسخه ای از این بازی را تهیه کرده تا این عنوان به یکی از ملزمات کنسول های نسل هشتمی تبدیل شود.

بازی Grand Theft Auto V سومین بازی پرفروش تاریخ شد

به گفته مدیر اجرایی تیک تو، آن ها انتظار رکورد سالانه دیگری را از بخش آنلاین این بازی دارند. همچنین لازم به ذکر است که با وجود توقعات بالای تیک تو در زمینه درآمد زایی این بازی، GTA V باز هم فراتر از انتظارات این کمپانی ظاهر شده است.

بازی Red Dead Redemption 2 به عنوان دیگر از ساخته های راک استار در پاییز بعدی عرضه خواهد شد. ظاهراً قرار است تا چیزی شبیه به بخش آنلاین GTA V در این بازی نیز حضور داشته باشد و از این را می توان سال مالی درخشانی را برای تیک تو متصور شد.

با رسیدن میزان فروش GTA V به ۹۰ میلیون نسخه، حال این بازی به عنوان سومین بازی پرفروش تاریخ شناخته می شود. بازی «تتریس» با ۱۷۰ میلیون نسخه و ماینکرافت با ۱۴۴ میلیون واحد فروش، در رده های اول و دوم پر فروش ترین های تاریخ جای دارند.

ویجیاتو

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato