رای گیری انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه کاربران آغاز شد

رای گیری انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه کاربران آغاز شد

سرانجام فرآیند انتخاب بهترین بازی سال ایران از نگاه کاربران در هفتمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران آغاز شده است. در این بخش از جشنواره، بهترین بازی سالی که گذشت، از نگاه کاربران بازی های ویدیویی در داخل کشور به وسیله رای آن ها انتخاب می شود.

برای شرکت در این بخش، باید کد اختصاصی بازی مورد علاقه خود را به سامانه پیام کوتاه ۲۰۰۰۰۷۱۷ بفرستید. لازم به ذکر است که هر خط تلفن، تنها توانایی رای دادن به یک بازی را داشته و عنوانی که بیشترین رای را به دست آورد، به مقام بهترین بازی سال از نگاه کاربران خواهد رسید.

از بین ۱۷۲ عنوانی که در جشنواره گیم تهران سال ۹۶ شرکت کرده اند، بازی هایی که به صورت رسمی منتشر شده اند در این نظر سنجی حضور خواهند داشت. این نظرسنجی تا روز ۵ ام اسفندماه ادامه خواهد داشت و سرانجام نتیجه آن در اختتامیه جشنواره که در روز ۱۹ اسفند برگزار می شود، اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان به انتخاب بهترین بازی سال تا ۵ اسفندماه فرصت دارند تا به بازی مورد علاقه خود رای دهند. بهترین بازی سال از نگاه مردم نیز همراه با معرفی دیگر عناوین برتر، ۱۹ اسفندماه و در جشن اختتامیه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران معرفی می‌شوند.

برای مشاهده بازی های حاضر و انتخاب عنوان محبوب خود می توانید به سایت رسمی جشنواره گیم تهران مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato