انتشار رینگتون رسمی گلکسی اس 9 در تازه ترین آگهی سامسونگ [تماشا کنید]

انتشار رینگتون رسمی گلکسی اس 9 در تازه ترین آگهی سامسونگ [تماشا کنید]

از زمان عرضه نخستین موبایل سری گلکسی سامسونگ در سال ۲۰۱۱، رینگتون «Over the Horizon» به صورت پیش فرض به هنگام تماس با این موبایل ها پخش می شد. این ملودی به صورت سالانه دائماً به روزرسانی شده تا نه تنها تازگی خود را حفظ کند، بلکه نشانه ای باشد از تغییراتی که در کهکشانی های تازه سامسونگ به وجود می آیند.

حالا این به روزرسانی یکبار دیگر در پرچمدار گلکسی اس ۹ سامسونگ صورت گرفته و در حالی که یک هفته با رونمایی رسمی موبایل های این خانواده فاصله داریم، سامسونگ نسخه جدید Over the Horizon را در تیزر تبلیغاتی تازه اش منتشر کرده.

در حالی که نسخه سال گذشته Over the Horizon نوعی حس و حال «جاز» در خود داشت، نسخه مخصوص امسال بیشتر به سمفونی های کلاسیک شبیه است. سامسونگ می گوید این موزیک تازه قرار است کاربران را فارغ از سن و سالشان و سلایقی که در موسیقی دارند، ریلکس کند.

سامسونگ در ورژن ۲۰۱۸ رینگتون خود از مجموعه سازهای مختلفی مانند پیانو و ویولن بهره گرفته و نوازنده موزیک نیز پیتر جانسون ایسلندی است. در نهایت ناگفته نماند که موبایل های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس سامسونگ در روز ۲۵ فوریه (ششم اسفندماه) و درست پیش از برگزاری کنگره جهانی موبایل معرفی خواهند شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato