قیمت و زمان عرضه گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس مشخص شد

قیمت و زمان عرضه گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس مشخص شد

سامسونگ امشب در مراسم آنپکد در جریان کنگره جهانی موبایل از دو محصول مورد انتظار یعنی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس رونمایی کرد. این دو موبایل با سخت افزار فوق العاده قدرتمند، امکانات نرم افزاری کامل و دوربین حرفه ای شناخته می شوند.

گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس به ترتیب ۷۲۰ و ۸۴۰ دلار قیمت دارند

اگر شما هم از علاقه مندان پر شمار سامسونگ و کهکشانی های آن هستید، باید بدانید که نسخه آنلاک گلکسی اس ۹ با قیمت پایه ۷۲۰ دلار در کشور آمریکا قیمت گذاری شده است. نسخه آنلاک گلکسی اس ۹ پلاس هم ۸۴۰ دلار قیمت دارد که البته اختلاف قیمت مدل معمولی و پلاس، این بار به خاطر دوربین دوگانه در مدل بزرگ تر کاملاً قابل توجیه است.

پیش فروش این دو پرچمدار اندرویدی از جمعه همین هفته یعنی ۲ مارس (۱۱ اسفند) در بسیاری از بازارهای جهان آغاز می شود اما برای دریافت آن باید تا ۱۶ مارس (۲۵ اسفند) یعنی نزدیک به سه هفته صبر کنید. به محض اینکه قیمت، موعد پیش فروش و زمان عرضه نهایی گلکسی اس ۹ و مدل پلاس آن در بازار کشورمان مشخص شود، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

در پایان از شما دعوت می کنیم برای آشنایی بیشتر با ویژگی های پرچمدار جدید سامسونگ، ویدیوی نگاه نزدیک دیجیاتو به گلکسی اس ۹ پلاس را اینجا مشاهده فرمایید.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato