همه چیز درباره آیفون 13
اسپیکر جدید لاجیتک، دقیقاً همان چیزی است که پی سی گیمرها می خواهند

اسپیکر جدید لاجیتک، دقیقاً همان چیزی است که پی سی گیمرها می خواهند

کمپانی لاجیتک اخیراً از اسپیکری برای پی سی های گیمینگ رونمایی کرده که صرفاً بر کیفیت صوتی مناسب متمرکز نیست؛ بلکه می تواند جلوه ای زیبا به میز شما نیز ببخشد. اسپیکر جدید G560 این کمپانی به چهار RGB LED مجهز شده که می توانند ۱۶.۸ میلیون رنگ را به نمایش بگذارند. تکنولوژی LIGHTSYNC لاجیتک هم رنگ ها را با آنچه روی تصویر می بینید یا موزیکی که می شنوید همگام می کند.

اگرچه تعبیه چنین LED هایی روی یک اسپیکر اندکی عجیب و خرق عادت به نظر می رسد اما G560 کاملاً با ترند چند سال اخیر پی سی گیمینگ سازگاری دارد: یعنی هرچه LED ها بیشتر باشد، بهتر است.

اسپیکر ۲۰۰ دلاری لاجیتک در بیشترین حالت ۲۴۰ وات مصرف می کند. اگرچه لاجیتک مدت هاست که به تولید اسپیکرهای با کیفیت پی سی می پردازد، این نخستین باری است که شاهد تولید یک اسپیکر گیمینگ از سوی آن هستیم. گفتنی است که تکنولوژی DTS:X Ultra این اسپیکر هم صدای فراگیر را شبیه سازی می کند. سخنگوی این کمپانی می گوید با محبوبیت هدفون ها و سیستم های ۲.۱، گیمرها حالا تمایل کمتری به تجهیزات ۵.۱ نشان می دهند.

به صورت فنی، اسپیکر G560 مدل تحول یافته اسپیکرهای MX Sound است که پاییز گذشته عرضه شدند. G560 از همان زبان طراحی بهره می برد اما برخلاف سابق، دیگر تجهیزاتی از نوع ۲.۰ نبوده و از ساب ووفرهایی به سمت پایین بهره می برد که صدای باس خارق العاده ای تولید می کنند. گفتنی است که G560 طی ماه آوریل عرضه خواهد شد و امکان اتصال چهار دیوایس به آن از طریق USB، جک ۳.۵ میلی متری و بلوتوث وجود دارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato