قیمت هواوی P20 و P20 پرو به همراه زمان عرضه آنها مشخص شد

قیمت هواوی P20 و P20 پرو به همراه زمان عرضه آنها مشخص شد

همان طور که می دانید هواوی امروز در شهر پاریس موبایل های پرچمدار P20 و P20 پرو را به همراه مدل لوکس Mate RS پورشه دیزاین معرفی کرد. در پایان مراسم قیمت هواوی P20 و دیگر محصولات جدید این شرکت و همچنین زمان عرضه آنها نیز مشخص شد که در ادامه به آن می پردازیم.

هواوی P20 با ۴ گیگابایت حافظه رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی از همین امروز (۲۷ مارس برابر با هفتم فروردین ماه) وارد بازارهای جهانی می شود و ۶۴۹ یورو قیمت خواهد داشت. اگرچه قیمت گذاری جهانی محصولات تا حدودی متفاوت است اما انتظار می رود این موبایل پرچمدار با قیمت حدود ۸۰۰ دلار در بازارهای مختلف عرضه شود.

هواوی P20 پرو که ابرقدرت جدیدی در حوزه عکاسی موبایل محسوب می شود، از تاریخ ششم آوریل (برابر با هفدهم فروردین) وارد بازار می شود. قیمت این محصول با ۶ گیگابایت حافظه رَم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در اروپا ۹۰۰ یورو تعیین شده که تقریباً معادل ۱۱۰۰ دلار آمریکاست.

نهایتاً مدل لوکس میت RS پورشه دیزاین را داریم که همانند همیشه قیمتی فضایی نیز دارد. این موبایل از ۱۲ آوریل امسال (۲۳ فروردین) وارد بازار می شود. میت RS با شش گیگابایت حافظه رَم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی ۱۶۹۵ یورو (۲۱۰۰ دلار آمریکا) قیمت گذاری شده و همین دستگاه با شش گیگابایت رَم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی نیز برچسب قیمتی عجیب و غریب ۲۰۹۵ یورو (۲۶۰۰ دلار آمریکا) را یدک می کشد.

البته به احتمال زیاد همانند همیشه، قیمت این محصولات در بازار کشورمان نسبت به قیمت جهانی کمی متفاوت خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato