ال جی احتمالاً در کنار پرچمدار G7، از موبایل میان رده Q7 هم رونمایی می کند

ال جی احتمالاً در کنار پرچمدار G7، از موبایل میان رده Q7 هم رونمایی می کند

اگرچه ال جی هنوز تصمیمی قاطع درباره طراحی مدل بعدی سری G خود و نیز تاریخ رونمایی از آن اتخاذ نکرده، اما به نظر می رسد که کره ای ها می خواهند به جای یک پرچمدار، دو موبایل تازه روانه بازار کنند.

در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸، ال جی علاوه بر موبایل جی ۷، دو اسمارت فون دیگر را نیز پشت درهای بسته به نمایش درآورد که Q7 و V35 نامیده می شوند. بعد از اتمام این رویداد، تصاویری از مدل پروتوتایپ جی ۷ فاش شد اما تا به این لحظه هیچ مدرکی دال بر حقیقی بودن دو موبایل دیگر وجود ندارد.

اما این کمپانی کره ای اخیراً نام LG Q7 را ثبت تجاری کرده است که نشان می دهد برای عرضه این اسمارت فون طی سال جاری میلادی آماده می شود. با درنظرگیری اینکه سری Q ال جی، کار خودش را از سال پیش با موبایل های Q6 و Q8 آغاز کرد، عرضه یک موبایل دیگر از این خانواده جای تعجب چندان ندارد.

موبایل های Q6 و Q8 از نظر سخت افزاری تفاوت های قابل توجهی با یکدیگر داشتند و به نظر می رسد Q7 تمام آن چیزی باشد که در این دو موبایل از قلم افتاده بودند. بنابراین احتمالاً باید منتظر موبایلی میان رده با قیمتی متناسب با خانواده Q باشیم. تا به این لحظه، اطلاعات موجود درباره Q7 به همین میزان محدود می شود اما قطعاً طی هفته های آتی خبرهای بیشتری درباره آن خواهیم شنید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato