انتشار تصاویری از پتنت موبایل تاشوی هواوی که احتمالاً امسال عرضه می شود

انتشار تصاویری از پتنت موبایل تاشوی هواوی که احتمالاً امسال عرضه می شود

طی ماه اکتبر سال گذشته میلادی، ریچارد یو، مدیرعامل هواوی اعلام کرد این کمپانی یک موبایل تاشو در دست توسعه دارد که ممکن است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود. حالا مشخص شده که زمان بندی اعلام این خبر بسیار مهم بوده، زیرا یک ماه قبل از صحبت های یو، هواوی پتنت مربوط به این موبایل را در اختیار سازمان جهانی مالکیت معنوی قرار داده است.

این سازمان، اخیراً پتنت هواوی را منتشر کرده که تصاویری از آنچه چینی ها در ذهن دارند را شامل می شود. در حالت غیر تا شده، دیوایس تاشو هواوی در واقع یک تبلت است که از وسط تا می شود و به یک اسمارت فون تغییر شکل می دهد.

مدیرعامل هواوی در ماه اکتبر اشاره کرد که فاصله ای اندک میان دو نمایشگر این دستگاه در حالت تبلت وجود دارد و لازم است که برای از بین بردن این فاصله تلاش شود. از آن جایی که این پتنت پیش از سخنان یو ثبت شده بود، فعلاً باید فرض را بر این گذاشت که مکانیزم به نمایش درآمده در آن کمکی به حل مشکل نکرده است.

گفتنی است که غیر از هواوی، سایر تولیدکنندگان بزرگ موبایل هم ظاهراً مشغول توسعه چنین دیوایسی هستند. گذشته از سامسونگ که به صورت عمومی درباره موبایل Galaxy X صحبت کرده، گفته می شود اپل هم آیفونی تاشو تا سال ۲۰۲۰ معرفی می کند و مایکروسافت هم پتنتی برای یک دیوایس مشابه با نام رمز «آندرومدا» ثبت کرده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato