قابلیت ویژه God of War برای کسانی که پلی‌استیشن 4 پرو و تلویزیون تمام اچ‌دی دارند

کوری بارلوگ کارگردان بازی God of War تایید کرد که این بازی یک حالت گرافیکی مختص به کنسول پلی استیشن ۴ پرو خواهد داشت. نسخه پلی استیشن ۴ پرو این عنوان در بخش های گرافیکی و نرخ فریم، بهتر از نسخه پلی استیشن ۴ ظاهر خواهد شد.

البته کوری بارلوگ اعلام کرده است که اگر  شما به عنوان دارنده کنسول پلی استیشن ۴ پرو به تلویزیون ۴K دسترسی نداشته باشید، باز هم از ویژگی های گرافیکی بهتری نسبت به نسخه پلی استیشن ۴ بازی God of War بهره خواهید برد.

بارلوگ در پاسخ به یکی از هواداران بازی در توییتر که در مورد الزام اجرای این بازی روی پلی استیشن ۴ پرو و تلویزیون ۴K سوال کرده بود، این گونه پاسخ داد: «نه لازم نیست حتماً یک تلویزیون ۴K داشته بشید. اگر داشته باشید عالی است و اگر ندارید، ما حالت ویژه ای برای شما در نظر گرفتیم که با توجه به قدرت بالای کنسول پلی استیشن ۴ پرو، بازی خیلی خوب و روان اجرا خواهد شد.»

هنوز به طور کامل مشخص نیست که این قابلیت برای دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ پرو ای که به تلویزیون ۴K هم دسترسی دارند، قابل استفاده است یا خیر. این نوع پشتیبانی، استاندارد تعریف شده ای ندارد و با توجه به المان های گرافیکی هر بازی، متفاوت خواهد بود.

بازی God of War

نسخه پلی استیشن ۴ پرو یکی دیگر از انحصاری های سونی یعنی بازی Horizon Zero Dawn به کاربران خود بین پیشرفت در اجرای روان بازی یا پیشرفت جلوه های گرافیکی، حق انتخاب می داد.

ممکن است از چنین روشی در بازی God of War هم استفاده شود و در غیر این صورت، این حالت روی تلویزیون های ۱۰۸۰p وجود خواهد داشت. بارلوگ در توییتی دیگر، در این رابطه گفت: «اگر این بازی را روی پلی ستیشن ۴ پرو با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا کنید، این کنسول به طور خودکار از قدرت خود برای اجرای سریع تر بازی استفاده خواهد کرد.»

البته مشخص نیست منظور این حرف بارلوگ اجرای بازی با نرخ فریم ۶۰ بوده یا نه و او تنها اجرای روان God of War را تایید کرده است.

بازی God of War در ۳۱ فروردین به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. پیش از این تریلری ۱۵ دقیقه ای از این بازی منتشر شده بود که جزییات زیادی از گیم پلی را به نمایش می گذاشت.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟