انتشار ویدیویی مفهومی از iOS 12 و قابلیت های مورد انتظار کاربران [تماشا کنید]

آی او اس ۱۱ آپدیت بزرگی بود که رابط کاربری و المان های ظاهری این سیستم عامل را دستخوش تغییراتی اساسی کرد. با این حساب کمتر کسی انتظار دارد که تغییرات ظاهری در آی او اس ۱۲ هم به میزان آپدیت قبلی باشد.

اما این موضوع هرگز نتوانسته که جلوی رویاپردازی طرفداران اپل در مورد نسخه بعدی این سیستم عامل را بگیرد. تیمی از طرفداران خوش ذوق اپل به نام iupdateos به تازگی ویدیویی مفهومی ساخته و قابلیت های مورد انتظارشان از آی او اس ۱۲ را در آن به تصویر کشیده اند که تماشایش خالی از لطف نیست.

در این ویدیوی حدودا ۲ دقیقه ای قابلیت هایی به نمایش در آمده که طرفداران اپل شاید سال هاست که منتظر ارائه آن ها هستند. به عنوان مثال، یکی از این قابلیت ها صفحه نمایش همیشه روشن یا Always on Display است که چند سالی است به جزء جدایی ناپذیر بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی تبدیل شده.

iupdateos در این ویدیوی مفهومی، چشمه ای از چگونگی پیاده سازی این قابلیت در آی او اس را به نمایش گذاشته که در این حالت به جز خواندن ساعت قادر به استفاده از چراغ قوه هم هستید.

اما قابلیت های به نمایش درآمده دیگر در این ویدیوی مفهومی شامل نوتیفیکیشن های گروهی، فیس تایم گروهی، ویجتی کوچک (و نه تمام صفحه) برای Hey Siri و یک نشانگر حجم صدا (که به جای وسط صفحه در گوشه آن به نمایش در می آید) می شوند. همچنین تیم iupdateos ارائه یک حالت تاریک یکپارچه را هم در آی او اس پیشنهاد داده که ظاهر آن حداقل در این ویدیو بسیار شکیل و زیباست.

توصیه می کنیم که به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست ندهید:

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟