همه چیز درباره آیفون 13
دارا خسروشاهی برای یک روز راننده‌ اوبر شد [تماشا کنید]

دارا خسروشاهی برای یک روز راننده‌ اوبر شد [تماشا کنید]

از نظر «دارا خسروشاهی» مدیرعامل جدید اوبر اولین اولویت این شرکت، ایجاد تصویری دوستانه از خود در نظر عموم مردم بوده و او به دنبال این است که رابطه‌ی نه چندان مناسب اوبر با رانندگانش را بهبود بخشد. از این رو وی اخیراً پشت فرمان رفته و برای یک روز راننده اوبر شد.

از این اتفاق که قسمتی از رویداد معرفی اپلیکیشن‌ دوباره‌ طراحی شده‌ی اوبر برای رانندگانش بود، به طور مستند فیلم‌برداری شد. خسروشاهی در طول این روز هیجان انگیز سعی کرد تا کارمندانش را به مقصد‌های مورد نظرشان در شهر سانفرانسیکو برساند.

خسروشاهی اعتراف کرد که پیش از این در سانفرانسیکو رانندگی نکرده بود

مدیرعامل اوبر در ابتدای این ویدیو اعتراف کرد که پیش از این در شهر سانفرانسیکو رانندگی نکرده بود و همین امر موجب شد که به مشکلات زیادی بربخورد. او بارها نتوانست مسیر خود را پیدا کرده و به موقع دور بزند. او همچنین در انتخاب محل پیاده کردن مسافرین نیز دچار اشتباه شد و از آنها خواهش کرد که کمی دورتر آنها را پیاده کند.

پیش از این اوبر اعلام کرده بود که آزمایش‌های این چنینی می‌تواند به توسعه دهندگان اپلیکیشن‌هایشان کمک کند که مشکلات روزانه رانندگان را بهتر درک کرده و تجربه‌ی رانندگی مطلوب‌تری به ارمغان آورند.

او برای رانندگانش احترام زیادی قائل است

خسروشاهی پس از یک روز راننده اوبر بودن اعلام کرد که این کار بسیار سخت تر از آنست که به چشم میاید و به همین دلیل از امروز برای رانندگانش احترام زیادی قائل است. همچنین او خاطر نشان کرد که به عنوان یک تیم، اوبر باید حس و حال رانندگانش را بیش از پیش درک کند.

البته با اینکه این ویدیو بیشتر مانوری تبلیغاتی به شمار می‌رود اما به هر حال تلاشی است برای نشان دادن شخصیت جدیدی که مدیر عامل اوبر سعی دارد از خود به مردم نشان دهد. خسرو شاهی قصد دارد حداقل با مهربان نشان دادن خود، قرار دادن خود به جای رانندگان و درک مشکلات آنها، اتفاقات ناگوار پیرامون این شرکت را کم رنگ تر کرده تا کاربران آنها را فراموش کنند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato