هواوی و تلاش برای شکست سامسونگ در عرضه «نخستین موبایل تاشو جهان»

هواوی و تلاش برای شکست سامسونگ در عرضه «نخستین موبایل تاشو جهان»

هواوی و تلاش برای شکست سامسونگ در عرضه «نخستین موبایل تاشو جهان»

در حالی که سامسونگ کار را بر خودش سخت کرده و طی چند سال اخیر مشغول پشت سر گذاشتن چالش های توسعه نخستین موبایل تاشو جهان و رفع نواقص آن بوده، هواوی به کمک نمایشگرهای منعطفی که تامین شان برعهده رقیب دیرینه سامسونگ، یعنی ال جی است برای رونمایی از موبایل تاشو خود در ماه نوامبر آماده می شود.

در این صورت، سومین تولیدکننده بزرگ اسمارت فون در جهان ضربه ای اساسی به سامسونگ وارد کرده و عنوان «نخستین موبایل تاشو جهان» را مال خود می کند. در همین حال، گفته می شود که سامسونگ برای رونمایی از دیوایس تاشو خود طی ماه های ابتدایی سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه ریزی کرده است.

نیازی به اشاره نیست که رونمایی از یک دستگاه، لزوماً به معنای عرضه فوری آن نیست و همین موضوع، احتمالاً درباره موبایل سامسونگ هم مصداق خواهد داشت. در این میان، اپل هم چند پروتوتایپ از موبایلی با نمایشگر تاشو ساخته که تامین آنها نیز برعهده ال جی است. اگر شایعات حقیقت داشته باشند، موبایل هواوی به سمت داخل تا می شود اما طراحی مد نظر سامسونگ، موبایل را به سمت بیرون تا می کند که می تواند چالش برانگیزتر باشد.

در هر صورت، هنوز برای بالا بردن امیدها زود است و احتمال دارد هواوی صرفاً از یک نسخه پروتوتایپ در حال کار یا نمونه مهندسی رونمایی کرده و در پی جلب توجه مخاطبان به این دست از دیوایس ها، پیش از تولید انبوه موبایل خود باشد. اگر قرار باشد براساس موبایل تازه معرفی شده P20 به قضاوت بپردازیم، به نظر می رسد باید منتظر یک موبایل نوآورانه دیگر در پاییز امسال بود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل