احتمالاً آیفون 9 اپل با آداپتور شارژ سریع روانه بازار می شود

احتمالاً آیفون 9 اپل با آداپتور شارژ سریع روانه بازار می شود

به تازگی شواهدی به دست آمده که نشان می دهد آداپتور شارژ سریع و کابل مورد نیاز آن به صورت پیش فرض درون جعبه انواع مختلف آیفون 9 قرار خواهند داشت.

گرچه پس از چند سال انتظار پشتیبانی از فناوری شارژ سریع به آیفون های ۲۰۱۷ اپل اضافه شد، اما آداپتور و کابل اتصالی که درون جعبه این موبایل ها قرار می گیرد از فناوری مذکور پشتیبانی نمی کنند. به همین دلیل کاربران ناچار هستند برای نصف کردن زمان شارژ طولانی آیفون های خود ۷۵ دلار (۵۰ دلار برای ‌آداپتور و ۲۵ دلار برای کابل USB-C مربوطه) هزینه نمایند.

منابعی از درون زنجیره تامین قطعات اولیه کمپانی اپل خبر داده اند که قرار است آیفون های ۲۰۱۸ این شرکت به صورت پیش فرض به همراه یک آداپتور ۱۸ واتی USB-PD و همچنین کابل USB-C به لایتنیگ دورن جعبه خود راهی بازار شوند. بدین ترتیب دیگر می بایست با شارژ معمولی و ۲ تا ۳ ساعته گوشی های اپل در سال جاری خداحافظی کرد.

آداپتور شارژ سریع آیفون

گرچه کاربران موبایل های رده بالای اندرویدی چند سالی هست که از نسل های مختلف فناوری شارژ سریع در گجت های خود بهره مند هستند، اما به طور حتم خریداران مدل های مختلف آیفون 9 (یا هر نام دیگری) از شنیدن خبر فوق بسیار خوشحال خواهند شد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato