قیمت وان پلاس 6 و زمان عرضه آن مشخص شد

قیمت وان پلاس 6 و زمان عرضه آن مشخص شد

وان پلاس جدیدترین پرچمدار خودش، یا بهتر است بگوییم «قاتل پرچمداران» را به نام وان پلاس ۶ معرفی کرد. این دستگاه با برترین ترکیب سخت افزاری و ظاهر جذاب (و البته آشنا) که در سه رنگ مختلف عرضه می شود، با نسبت بسیار خوب نمایشگر به بدنه (۸۳.۸ درصد) حتماً توجه زیادی را در دنیای موبایل به خود جلب خواهد کرد. حالا اطلاعات بیشتری در مورد قیمت وان پلاس ۶ در مدل های مختلف و زمان عرضه آن منتشر شده است.

از زمانی که وان پلاس پا به عرصه فناوری گذاشت، موبایل های این شرکت ویژگی بسیار جالب دیگری هم داشتند: قیمت فوق العاده رقابتی. البته به مرور شاهد افزایش قیمت پرچمداران وان پلاس بودیم و از ۲۹۹ دلار برای وان پلاس وان اکنون به رقم های بالای ۵۰۰ دلار رسیده ایم، اما باز هم اختلاف قیمت قابل توجهی بین گوشی های این کمپانی و دیگر پرچمداران بازار وجود دارد.

در جدول زیر اطلاعات کامل در مورد قیمت وان پلاس ۶ در مدل ها و رنگ های مختلف را می بینید:

همان طور که می بینید ارزان قیمت ترین مدل وان پلاس ۶ با شش گیگابایت رَم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی به رنگ «میرور بلک» با قیمت ۵۲۹ دلار عرضه می شود که رقم کمی نیست ولی به مراتب پایین تر از اکثر پرچمداران اندرویدی حال حاضر در بازار است. همچنین برای دریافت مدل ۸ / ۱۲۸ گیگابایتی در هر سه رنگ باید ۵۷۹ دلار بپردازید. گران قیمت ترین مدل وان پلاس ۶ با ۸ گیگابایت رَم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، ۶۲۹ دلار قیمت خواهد داشت.

از نظر تاریخ عرضه هم طبق اعلام وان پلاس، مدل های میرور بلک و میدنایت بلک این دستگاه از روز ۲۲ ماه مه برابر با اول خرداد ماه از طریق وب سایت این شرکت به فروش می رسد. مدل سفید ابریشمی وان پلاس ۶ هم که نسخه سفارشی این گوشی به شمار می رود، از پانزدهم ژوئن برابر با ۲۵ خرداد ماه برای مدت کوتاهی عرضه خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato