تریلر زمان عرضه بازی Detroit: Become Human منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر زمان عرضه بازی Detroit: Become Human منتشر شد [تماشا کنید]

بازی Detroit: Become Human بدون شک یکی از موردانتظارترین انحصاری های پلی استیشن ۴ در سال جاری محسوب می شود و حال و ۲ روز مانده به انتشار رسمی، تریلر زمان عرضه این عنوان منتشر شده است.

دیترویت برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. در این عنوان کنترل سه اندروید با نام کانر، کارا و مارکوس را برعهده خواهیم گرفت که طبق گفته کارگردان بازی یعنی دیوید کیج که پیش از این سابقه ساخت عناوینی همچون Heavy Rain و Fahrenheit را در کارنامه خود دارد، ممکن است هر کدام از آن ها قبل از پایان داستان، جان خود را از دست بدهند.

وظیفه ساخت بازی بر عهده استودیو Quantic Dream بوده که به ساخت بازی های تعاملی و داستان محور شهرت دارد. البته آخرین ساخته این استودیو یعنی Beyond: Two Souls با وجود حضور ستاره هایی مانند الن پیج، آن طور که باید و شاید مورد توجه کاربران و منتقدان قرار نگرفت و فردا و با برداشته شدن محدودیت نمایش امتیازات سایت ها و مجلات می توان فهمید که آیا این استودیو شکست نسبی Beyond را با دیترویت جبران کرده است یا خیر.

البته چندی پیش دمو قابل بازی این عنوان در PSN منتشر شده بود که امکان تجربه یکی از مراحل معروف بازی که آن را در تریلرهای مختلفی مشاهده کرده بودیم را فراهم می کرد. با تجربه دمو بسیاری شیفته تاثیرگذاری بالای انتخاب های مختلف و گرافیک مثال زدنی بازی شدند.

به جز بازی Detroit: Become Human که روز جمعه منتشر خواهد شد، عناوینی همچون اسپایدرمن و Death Stranding و مهم تر از همه The Last of Us 2 برای پلی استیشن ۴ در راه هستند. با توجه به این عناوین، می توان انتظار داشت که پلی استیشن ۴ همچنان به فروش خوب خود ادامه داده و جایگاه پرفروش ترین کنسول در سال و ماه جاری میلادی را حفظ کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato