پیکسل 3 و پیکسل 3 XL هم احتمالاً به بریدگی نمایشگر مجهزند [به روزرسانی]

چندی پیش کارشناسان با مشاهده‌ی برخی جزئیات نسخه‌ بتای اندروید پی حدس زدند که پیکسل ۳ نیز مانند بسیاری از موبایل‌های امسال سعی دارد از بریدگی نمایشگر آیفون ۱۰ استفاده کند. حال عکسی از دو محافظ‌ صفحه نمایش منتشر شده که به دو موبایل‌ پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL نسبت داده‌ شده‌ است. اگر این مسئله حقیقت داشته باشد، پرچمدار بعدی ساکنین مانتین ویو به طور قطع از بریدگی نمایشگر بهره خواهد برد. علاوه بر این برش‌های موجود در بالای این محافظ از تعبیه شدن ماژول دوربین‌ سلفی دوگانه برای نسل سوم موبایل‌های پیکسل خبر می‌دهد.

بر اساس عکس منتشر شده، این دو مدل از بلندگوی‌های زیر نمایشگر بهره می‌بردند و با بررسی شکل ظاهری این محافظ‌ها متوجه می‌شویم که پیکسل ۳ از طراحی مدرن و نسبت تصویر ۱۸ به ۹ بهره خواهد برد. البته مشخص است که پیکسل ۳ XL مشخصاً از صفحه نمایش بزرگتری استفاده خواهد کرد.

هنوز مشخص نشده که تولید کننده‌ی این دو موبایل ال جی خواهد بود یا خیر

سال گذشته (پیش از معرفی رسمی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL) شایعاتی درباره‌ی شرکت تولید کنند‌ه‌ی نسل سوم پیکسل‌ها مطرح شده بود و کارشناسان از شرکت ال جی به عنوان تولید کننده‌ی این موبایل‌ها نام می‌بردند. این مسئله چندان عجیب نبود چرا که HTC پیکسل ۲ را تهیه کرده بود اما این شرکت ال جی بود که مسئولیت تولید پیکسل ۲ XL را برعهده داشت. با این حال هنوز رسماً مشخص نیست که وظیفه‌ی تولید نسل سوم گوشی‌های پرچمدار گوگل بر عهده‌ی کدام کمپانی خواهد بود و هنوز باید منتظر گزارشات احتمالی ماند.

عکس گرفته شده از این دو محافظ که به دو گوشی پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL نسبت داده‌ شده‌ است، در شبکه‌ی اجتماعی چینی منتشر شده و نمی توان زیاد آن را جدی گرفت. مسئله دیگر این است که به نظر می‌رسد که پرچمداران بعدی گوگل ۴ تا ۵ ماه دیگر معرفی و عرضه شوند. به همین دلیل ممکن است تا آن زمان ساکنین مانتین ویو در این دو گوشی تغییرات زیادی ایجاد کنند.

به روزرسانی

به تازگی یک رندر‌ مفهومی از ظاهر دو موبایل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ XL در فضای مجازی منتشر شده است. این طرح بر اساس تصویر لو رفته در شبکه‌ی اجتماعی ویبو ساخته شده‌ است.

 

تماشا کنید: تست مقاومت پیکسل ۲ در برابر خراشیدگی، آتش و فشار

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟