میت ۲۰ پرو احتمالا از نمایشگری ۶.۹ اینچی بهره خواهد برد

هواوی در ادامه تلاش برای تصاحب جایگاه نخست بازار موبایل به دنبال تعبیه نمایشگری وسیع در پرچمدار بعدی خود است.

به گزارش نشریه Bell هواوی قصد دارد میت ۲۰ پرو را به نمایشگر ۶.۹ اینچی با پنل اولد مجهز کند که تولید آن بر عهده سامسونگ قرار داده شده است. بر این اساس کمپانی کره ای تاکنون نمونه پنل های مختلفی را در اختیار مشتری چینی قرار داده و در صورتی که همه چیز طبق برنامه پیش برود، تولید انبوه نمایشگرهای مذکور از تابستان کلید خواهد خورد.

اگرچه با قطعیت نمی توان در مورد مدل موبایل اظهار نظر کرد اما با توجه به هزینه سنگین پنل های اولد و اندازه آن به نظر می رسد هواوی در یکی از پرچمدارهای خود از آن بهره خواهد برد. بنابراین تنها گزینه های باقی مانده به سری های پرو و میت محدود می شود و از آنجا که انتظار نمی رود پی ۳۰ تا MWC سال آتی از راه برسد نامزد نهایی میت ۲۰ خواهد بود.علاوه براین در سال های اخیر صفحه نمایش های سری میت و پرو از سایزی مشابه برخوردار بوده و تنها میت پرو است که می تواند نقش فبلت را برعهده بگیرد. در صورتی که این روند ادامه یابد میت ۲۰ نیز مثل پی ۲۰ پرو میزبان نمایشگری ۶.۱ اینچی خواهد بود در حالی که میت ۲۰ پرو یک قدم پارا فراتر گذشته و ۶.۹ اینچی می شود.

بر اساس فرضیات فعلی میت ۲۰ در مهرماه به صورت رسمی معرفی خواهد شد و در گزارش مذکور نیز تاکید شده که موبایل دارای نمایشگر ۶.۹ اینچی به احتمال فراوان در پاییز رونمایی می شود.

در سال های گذشته عرضه موبایلی با نمایشگر ۶.۹ اینچ ریسک بزرگی برای شرکت ها به شمار می رفت اما امروزه به لطف کاهش چشمگیر حاشیه های زائد می توان صفحه نمایش های بزرگتر را در پنلی کوچکتر قرار دارد.

تماشا کنید: هدایت پورشه از طریق میت ۱۰

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟