از نزدیک با بازسازی Resident Evil 2 آشنا شوید [تماشا کنید]

کنفرانس سونی سورپرایز‌های بزرگی داشت که مطمئنا یکی از آن‌ها نمایش‌ Resident Evil 2 بود. اما پس از انتشار آن تریلر، کپکام هم بی کار ننشست و با انتشار تریلر دیگری، بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی را با ما به اشتراک گذاشت. در این تریلر تازه نیز دوباره تمرکز اصلی روی لئون گذاشته شده و با دیدی نزدیک‌‌ می‌توانیم به راکون سیتی و محیط‌های نوستالژیک بازی نگاه بیندازیم.

با تماشای این تریلر تازه، به همراه لئون پا به ساختمان بزرگ دپارتمان پلیس راکون سیتی ‌می‌گذاریم، وارد راهروهای تنگ و تاریک آن می‌شویم و از میان زامبی‌هایی که در خیابان‌ها بی‌هدف گشت می‌زنند عبور می‌کنیم و حتی در لحظه‌ای به چنگشان می‌افتیم.

با نگاه به این تریلر حالا می‌توان گفت که بازی تقریبا همان چیزیست که باید باشد. این طور که به نظر می‌رسد کپکام اتمسفر و المان‌های مهم بازی اصلی را در بازسازی Resident Evil 2 حفظ کرده تا این نسخه دقیقا به همان چیزی تبدیل شود که طرفداران مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند.

البته انتظار می‌رود که کپکام همانند گیم‌پلی و تغییر زاویه دوربین، ذره‌ای هم در داستان بازی و نوع روایت آن تغییر ایجاد کند تا با اثری نو و امروزی رو به رو باشیم. از طرفی امیدواریم که در Resident Evil 2 از آن جهش‌های عجیب و غریب رزیدنت اویل ۶ خبری نباشد و به جای استفاده از چنین ویژگی‌های به درد نخوری، توسعه‌دهندگان به خلق یک سری ایده تازه بپردازند.

در کل می‌توان گفت که انتظارات از بازسازی Resident Evil 2 بسیار بالاست و اگر کپکام همان رویه‌ای که بر سر رزیدنت اویل ۷ پیش گرفت را تکرار کند، احتمالا با بازی خوبی طرف خواهیم شد. در ادامه می‌توانید تریلر دوم بازی را مشاهده کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟