تمام کارمندان اپل پارک میزهای ایستاده دارند چون «نشستن، سرطان نوین است»

تیم کوک، مدیرعامل اپل اخیراً مصاحبه ای طولانی با دیوید روبنشتاین داشت و گذشته از صحبت درباره عدم تمایل اش به راه اندازی کمپین ریاست جمهوری، به این نکته اشاره کرد که اپل می خواهد با «سرطان نوین» مبارزه کند؛ نشستن کارمندان برای بازه های زمانی بسیار طولانی. در جریان این مصاحبه مشخص شد که تمام کارمندان اپل پارک میزهایی ایستاده دارند.

این تصمیم محاسن خودش را دارد و تحقیقات اخیر نشان داده افرادی که برای مدتی طولانی روی صندلی دفتر می نشینند شانس بسیار بیشتری برای ابتلا به بیماری های بدخیم گوناگون دارند که سرطان هم یکی از آنهاست.

ما به تمام کارمندان مان میزهایی ۱۰۰ درصد ایستاده داده ایم. اگر می توانید، برای مدتی بایستید، سپس بنشینید و همین روند را ادامه دهید، برای سبک زندگی تان بسیار بهتر است.

اپل پارک

تیم کوک از مدت ها پیش نشستن طولانی مدت روی صندلی را «سرطان نوین» خوانده بود. او در سال ۲۰۱۵ و زمانی که مشغول به صحبت درباره یادآورها در اپل واچ بود گفت:

اگر من برای مدتی طولانی بنشینم، اپل واچ به روی مچ دستم میزند و یادآوری می کند که باید بلند شده و راه بروم، زیرا بسیاری از دکترها فکر می کنند نشستن، «سرطان نوین» است. ده دقیقه قبل از یک ساعت، به شما یادآوری می کند که راه بروید. ما در اپل افراد زیادی داریم که از اپل واچ استفاده می کنند و ۱۰ دقیقه مانده به ساعت، ناگهان همه آنها بلند شده و راه می روند. عادت کردن به آن اندکی زمان می برد، اما عالیست.

علاوه بر این ها، مشخص شده که اپل به عمد صندلی هایی ناراحت برای کارمندانش تهیه کرده تا آنها را به نشستن کمتر ترغیب کند. اگرچه تصاویر زیادی از اپل پارک در دسترس نیست، اما برخی تصاویر میزهایی را نشان می دهند که گمان می رود در دو ارتفاع متفاوت قابل تنظیم باشند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟