ال جی با تاسیس «مرکز ارتقا نرم افزاری» به دنبال افزایش عمر موبایل های خود است

صنعت موبایل های هوشمند طی چند وقت اخیر گرفتار سیکلی باطل شده است. گذشت آن دورانی که تولیدکنندگان موبایل، دیوایس های خود را به بهترین سخت افزارها و کارآمدترین قابلیت ها مجهز می کردند تا قادر به جلب توجه مشتریان باشند. پرچمداران امروزی از نظر قدرت پردازشی و کارآمدی تقریباً یکسان هستند، همگی تصاویری با کیفیت ثبت می کنند و قابلیت هایی را در خود جای داده اند که چندان با رقبا متفاوت نیست.

در واقع ما امروز به نقطه ای رسیدیم که حتی موبایل های میان رده هم می توانند رقیبی بسیار جدی برای پرچمداران باشند و در صورتی که کاربر نیازمند قدرت پردازشی شدیداً بالا نباشد، دلیلی برای پرداخت هزینه بیشتر برای پرچمداران نمی بیند.

تحقیقات تحلیلگران نشان داده که مردم حالا هنگام خرید یک اسمارت فون، بیش از هر چیز به میزان عمر آن اهمیت می دهند. وقتی شما مبلغی نزدیک به ۱۰۰۰ دلار بابت دستگاه می پردازید، انتظار دارید که موبایل ارزشمندتان برای مدت های طولانی عمر کرده و مورد پشتیبانی قرار گیرد.

حالا به نظر می رسد که ال جی این موضوع را درک کرده و به بهبود تجربه کاربری موبایل هایش برای مدت زمانی طولانی تر متعهد شده است. این کمپانی اخیراً یک «مرکز ارتقا نرم افزاری» در کره جنوبی تاسیس کرده که هدف اصلی آن، ارائه به روزرسانی های هوش مصنوعی و آپدیت های امنیتی برای محصولاتی است که پیشتر عرضه شده اند. پشتیبانی این مرکز نیز پاسخگوی سوالات، انتقادات و بازخوردهای مشتریان خواهد بود.

به بیان دیگر، ال جی می خواهد با ارائه به روزرسانی های مداوم، کاری کند که کاربران برای مدتی طولانی تر موبایل خود را نگه دارند. در این صورت، ممکن است موبایل های ال جی از این پس عمری بیشتر از عمر ۲۴ ماهه رایج موبایل های پرچمدار داشته باشند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟