با اپلیکیشن ClockFace سامسونگ، نمایشگر همیشه روشن گوشی را زیباتر کنید

با اپلیکیشن ClockFace سامسونگ، نمایشگر همیشه روشن گوشی را زیباتر کنید

یکی از راه‌ها برای افزایش شارژ باتری گوشی‌های هوشمند، دوری از «نمایشگر همیشه روشن» (Always-On Display) است. با این حال برای کسانی که به استفاده از این قابلیت علاقه دارند، سامسونگ یک پیشنهاد جدید دارد: به کمک اپلیکیشن ClockFace نمایشگر همیشه روشن گوشی را زیباتر کنید.

ClockFace
نمایی از ساعت‌ها؛ از گلکسی اس ۷ بود که نمایشگر همیشه روشن به گوشی‌های سامسونگ آمدند.

این اپلیکیشن دارای ۳۰ ساعت با شکل و شمایل مختلف بوده و بعد از دانلود، می‌توانید هر کدام را که خواستید برای نمایشگر خود انتخاب نمایید. پیش نیازهای نصب برنامه نیز داشتن اندروید ۸ به همراه رابط کاربری Samsung Experience 9.0 است. با توجه به تصاویر منتشر شده، ساعت‌های ClockFace شامل دو مدل دیجیتالی و آنالوگی هستند و همچنین بعضی از آن ها تاریخ را هم نشان می‌دهند.

از طرفی اگر خواستید رنگ ساعت با تصویر پس زمینه هماهنگ باشد، سامسونگ قابلیتی را فراهم کرده تا به واسطه آن بتواند رنگ ساعت‌ها را تغییر دهید. در حالی که اپلیکیشن توسط خود سامسونگ ساخته شده ولی هنوز به فروشگاه Galaxy اضافه نشده است. بنابراین برای استفاده از آن فعلا مجبورید از فروشگاه‌های شخص ثالث یا لینک‌های کمک استفاده کنید.

اگر یک گوشی سامسونگ دارید، برای دانلود ClockFace کافیست به این لینک بروید. بعد از آنکه برنامه نصب شد نیز به آدرس Settings > Lock Screen And Security > Clock And FaceWidgets > Clock Style رفته و هر ساعتی که خواستید را برای نمایشگر همیشه روشن موبایل انتخاب کنید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato