اپلیکیشن Schoolwork اپل به صورت رایگان در اختیار معلمان قرار گرفت

ماه مارس امسال اپل طی یک رویداد آموزشی که در شیکاگو برگزار شد، از اپلیکیشن جدید Schoolwork و برنامه‌های آینده خود برای معلمان و دانش‌آموزان پرده برداشت. این اپلیکیشن حالا به طور رایگان برای آیپد منتشر شده است.

Schoolwork به معلمان اجازه می‌دهد که از طریق آیپد تکلیف طراحی کرده و آن را میان دانش‌آموزان خود پخش کنند. معلم همچنین با استفاده از این اپ می‌تواند با دانش‌آموزان تعامل داشته و پیشرفت درسی هر کدام را نیز به طور جداگانه دنبال نماید.

اپل ادعا می‌کند که کار با Schoolwork به اندازه ارسال یک ایمیل ساده است و همه می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. ضمنا برای اینکه مجبور نباشید تمام کارها را در آن به طور دستی انجام دهید، امکان تعامل با سایر اپ‌های آموزشی مثل Explain Everything، GeoGebra، Tynker و !Kahoot را هم خواهید داشت.

Schoolwork

به گزارش تک کرانچ، معلمان می‌توانند تکالیف را از طریق این اپ‌های شخص ثالث طراحی کرده و به دانش‌آموزان بدهند و از نتایج کار گزارش بگیرند. البته این کار با رضایت کامل دانش‌آموز و والدین او انجام خواهد شد و هیچ گونه نقض حریم خصوصی صورت نمی‌پذیرد.

جالب است بدانید که حتی خود اپل هم نمی‌تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد. شرکت کوپرتینویی اعلام کرده که به هیچ عنوان فعالیت دانش‌آموزان در این پلتفرم را رصد نخواهد کرد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟