آپدیت حالت GPU Turbo برای دو موبایل P20 و P20 Pro هواوی در راه است

آپدیت حالت GPU Turbo برای دو موبایل P20 و P20 Pro هواوی در راه است

شنیده شده مهندسین هواوی در حال آماده سازی یک آپدیت مهم برای دو پرچمدار این شرکت یعنی هواوی P20 و هواوی P20 Pro است که می تواند قابلیت مهم GPU Turbo را برای این دو موبایل محبوب به ارمغان بیاورد.

ظاهراً نسخه بتای آپدیت مورد بحث از همین حالا در اختیار برخی تست کننده ها در چین قرار گرفته و پس از نهایی شدن عرضه نسخه پایدار آن آغاز می شود، البته باز هم نخست برای کاربران چینی.

فراموش نکنید که دو پرچمدار چینی با سیستم عامل اندروید ۸.۱ اوریو و پوسته اختصاصی Emotion UI 8.1 روانه بازار شده اند، بنابراین آپدیت مذکور این مشخصات را تغییر نخواهد داد و تنها شامل اصلاح برخی باگ ها و افزوده شدن چند قابلیت جدید از جمله GPU Turbo خواهد بود.

قابلیت GPU Turbo برای هوآوی موبایل P20 و P20 Pro

همان طور که پیش تر گفتیم، به لطف دستاورد جدید چینی ها، امکان افزایش قابل توجه توان پردازش گرافیکی موبایل های مجهز به پردازشگرهای Mali به صورت نرم افزاری وجود خواهد داشت. طبق اعلام هواوی، GPU Turbo می تواند تا ۶۰ درصد قدرت پردازشی دو موبایل موبایل P20 و P20 Pro را افزایش داده و مصرف انرژی پردازشگر گرافیکی آنها را نیز تا ۳۰ درصد کاهش داد. این بهبودها به خصوص در زمان اجرای بازی های سنگین به خوبی خود را نشان خواهند داد.

طبق اعلام بزرگترین موبایل ساز چین، موبایل های میزبان آپدیت مذکور نباید روت شده باشند و قرار است تا ۲۰۰۰ کاربر تست کننده نسخه بتای آن را تا چند روز آینده دریافت کنند. تصور می شود نسخه نهایی تا یکی دو ماه آینده در دسترس همه کاربران پرچمداران جدید هواوی قرار بگیرد.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato