شرایط فروش هایما S7 توربو اتوماتیک توسط ایران خودرو اعلام شد-تیر 97

در میان خودروهای کراس اوور چینی موجود در بازار می توان گفت که هایما که توسط ایران خودرو خراسان مونتاژ می شود طی ماه های اخیر موقعیت بهتری در بازار بدست آورده است. دلیل این امر نه بهبود مشخصات هایما، بلکه ضعیف شدن موقعیت رقباست که با افزایش قیمت این خودروها نیز همراه بوده و از این رو برخی مشتریان به ناچار به سمت خودروهایی نظیر هایما رفته اند.

در ادامه این روند ایران خودرو مرحله جدید پیش فروش هایما S7 توربو اتوماتیک ویژه تیرماه ۹۷ را اعلام کرده است. شرایط پیش فروش دو مرحله ‌ای (مشارکت در تولید) خودروی هایما S7 از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه  ۱۰ تیر تا زمان تکمیل ظرفیت، به شرح جدول زیر اعلام می‌ شود.هایما شرایط فروش

مشخصات فنی هایما S7 توربو

موتور توربو شارژ هایما داراى حجم ۱.۸ لیترى بوده و قدرتی ۱۸۴ اسب بخاری و گشتاورى ۲۳۰ نیوتن‌ متری دارد. به علاوه با شتابی در حدود ۱۱ ثانیه، به شکل قابل توجهی از هایما S7 معمولی سریعتر است.هایما قیمتنکاتى از ارتقاء کیفی این خودرو:
استفاده از فن آوری کاھش سر وصدای داخل کابین
تولید داشبورد به روش قالب گیری تحت فشار که منجر به تولید داشبورد نرم با کیفیت بسیار مطلوب شده است.
بکار گیری المان های دوست دار محیط زیست در تزیینات داخلی کابین.هایماسامانه ھای ایمنی و رفاهی هایما S7 شامل ABS (سیستم ترمز ضدقفل)، EBD (سیستم ترمز کمکی در موارد اضطراری)، ESP (سیستم کنترل پایداری الکتریکی)، TCS (سیستم کنترل کشش)، BAS (سیستم کمکی ترمز)، HSA (سیستم کمکی حرکت در سربالای)، بھرمندی از شاسی مخصوص خودروھای SUV، بھره مندی از سیستم تعلیق مستقل برای ۴ چرخ
استفاده از فرمان برقی یکی از برجسته ترین شرکت ھای تامین کننده ژاپنی محسوب می شود. این جعبه فرمان با قابلیت صرفه جویی و ذخیره انرژی از ۳ %تا ۵% و کاھش ھزینه ھا در تامین و نگھداری و دوربین ۳۶۰ درجه می شود.

قیمت هایما S7

ایران خودرو اخیرا قیمت هایما S7 توربو را در محدوده ۱۰۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام کرده است اما با توجه به موعد تحویل سری تازه ثبت نامی این خودروها که برای سال ۹۸ در نظر گرفته شده است هیچ بعید نیست که شاهد افزایش قیمت نهایی به حدود ۱۲۰ میلیون تومان باشیم.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟