رندر‌ها و طرح‌هایی از شیائومی Mi MIX 3 لو رفت؛ دوربین جهنده و حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر

بدون شک شیائومی Mi MIX 3یکی از موردانتظارترین گوشی‌های این برند چینی در سال ۲۰۱۸ به شمار می‌رود و کاربران بی صبرانه منتظر معرفی آن هستند. این مسئله موجب شده که پیشتر تصاویر زنده‌ای از این موبایل در فضای مجازی منتشر شود. اکنون رندر‌ها و طرح‌های اولیه‌ای از این موبایل‌ لو رفته که از تعبیه شدن دوربین جهنده، حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر و حاشیه‌هایی باریک در این موبایل خبر می‌دهد.

با مشاهده طرح‌های اولیه‌ی لو رفته متوجه می‌شویم که شیائومی هم قصد دارد به سراغ دوربین جهنده رفته و ماژولی شبیه به دوربین ویوو Nex در Mi MIX 3 تعبیه کند. علاوه بر این رندر‌های بدست آمده از این موبایل نشان می‌دهد که مدل جدید به Mi MIX 2S شباهت زیادی دارد.

دوربین سلفی موبایل قبلی پایین نمایشگرش قرار داشت و موجب شده بود که قسمت بیشتری از نمایشگر اشغال شود اما اکنون با توجه به بهره‌گیری از دوربین جهنده به نظر میرسد شیائومی توانسته حاشیه‌های پایینی را قدری باریکتر کرده و نسبت نمایشگر به بدنه را اندکی بالا ببرد.

شیائومی Mi MIX 3

این مسئله موجب شده که این مدل به موبایلی تقریباً بدون حاشیه تبدیل شود. ضمن اینکه به نظر میرسد شیائومی Mi MIX 3 به حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر مجهز شده باشد چرا که اسکنری در تصاویر لو رفته مشاهده نمی‌‌شود.

گجت یاد شده از یک ماژول دوربین دوگانه عمودی بهره می‌برد که فلش LED  بین دو سنسور آن قرار گرفته است. ضمناً تمامی کلید‌های فیزیکی به سمت راست بدنه‌ی موبایل انتقال یافته‌اند در حالی که گوشه‌های این تلفن هوشمند نیز به شکل گرد طراحی شده است.

همانطور که اشاره شد مکانیزم دوربین سلفی بکار رفته در این موبایل به سنسور ویوو Nex بسیار شباهت دارد. نحوه عملکرد آن بدین شکل است که کاربر در صورت فعال کردن دوربین سلفی، با ماژول جهنده مواجه می شود که از بالای موبایل بیرون زده  و عملیات عکسبرداری را ممکن می‌کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟