افشای تصاویری زنده از نخستین موبایل اندروید گو سامسونگ

مدتی است که شایعه توسعه یک موبایل مبتنی بر سیستم عامل اندروید گو از سوی سامسونگ به گوش می رسد و اخیراً تصویری زنده از این موبایل -که ظاهراً تحت عنوان Galaxy J2 Core شناخته می شود- در فضای مجازی فاش شده است.

گذشته از نمایش آنچه که باید از طراحی این دیوایس انتظار داشته باشیم، تصویر مورد اشاره نشان می دهد که علاوه بر نسخه سبک وزن از سیستم عامل گوگل، پوسته نرم افزاری خود سامسونگ هم روی دستگاه نصب خواهد بود. همانطور که وب سایت «سم موبایل» نیز اشاره کرده، در صورت مطالعه وب سایت اندروید گو متوجه می شوید که هیچوقت اجباری در استفاده صرف از اندروید خالص وجود نداشته و تولیدکنندگان در استفاده از رابط های کاربری مخصوص خود آزادی عمل دارند.

موبایل اندروید گو سامسونگ

اما چه این پوسته به صورت پیش فرض روی دستگاه نصب باشد و چه خیر، با دیوایسی «گو» طرف هستیم که در این صورت، میزبان نسخه های سبک وزن از اپلیکیشن های گوگل خواهد بود؛ هرچند که شکل ظاهری آیکن ها و و دکمه های نمایشگر، گویی مستقیماً از موبایلی مثل گلکسی اس ۹ قرض گرفته شده است.

در حال حاضر هیچ صحبتی درباره تاریخ احتمالی عرضه Galaxy J2 Core سامسونگ به میان نیامده و مشخص نیست در چه مناطقی و با چه قیمتی عرضه می شود. اما اگر تصویری زنده از دستگاه در فضای مجازی منتشر شده، یعنی زمان زیادی تا رونمایی رسمی دستگاه نیز باقی نمانده است.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟