پادشاهان تنیس در بازی I'm Ping Pong King؛ از بچه‌های محله تا قهرمان جهان

پادشاهان تنیس در بازی I'm Ping Pong King؛ از بچه‌های محله تا قهرمان جهان

وقتی برای اولین بار I'm Ping Pong King را در هفت سنگ ماه پیش معرفی می‌کردیم، با وجود ویژگی‌های جذاب باز انتظار نداشتیم بازی بتواند بین عناوینی ورزشی معروف اندروید نامی برای خودش دست و پا کند. اما لیست «فراگیرترین ترندهای ورزشی» (Trend Sport Games) گوگل پلی نشان داده که کاربران هر روز به دنبال تجربه‌های جدید هستند.

I'm Ping Pong King به تازگی توانسته به رتبه یک این لیست راه پیدا کند و به ترند نخست بازی‌های ورزشی موبایل تبدیل شود. به همین بهانه نیز تصمیم گرفتیم معرفی جداگانه‌ای را به ساخته استودیوی Orangenose اختصاص دهیم تا اگر تاکنون موفق به تجربه‌اش نشده‌اید، حالا نسبت به دانلودش اقدام کنید.

بازی گیم پلی ساده‌ای دارد، تنها کاری که باید انجام دهید کلیک روی دکمه‌های بازی است؛ اگر رقیب توپ را به سمت چپ زمین شما فرستاد، Hit L را فشار دهید و در صورتی که توپ به قسمت راست میز رفت روی Hit R ضربه بزنید. در این بین اگر جهت اشتباه را انتخاب کرده یا زود و دیر روی دکمه‌ها کلیک کنید، یک امتیاز از دست می‌دهید.

I'm Ping Pong King

رقیبان‌تان در  I'm Ping Pong King از نزدیکان‌‌ آغاز شده و در نهایت به قهرمانان دنیا می‌رسد. ابتدا با شخصیت‌هایی مثل برادر کوچک‌تر و مادربزرگ مسابقه داده و در نهایت به بهترین‌های کشورهای مختلف می‌رسید. طبیعتا هر چه بیشتر پیش می‌روید نیز بازی به کمک دو ویژگی سخت‌تر می‌شود؛ تعداد توپ‌هایی که باید دفاع کنید و افزایش سرعت ضربه‌های رقیب.

متاسفانه بازی فعلا بخش چند نفره ندارد و تنها می‌توانید با هوش مصنوعی مسابقه دهید. بازی دقیقا از همین بخش هم ضربه خورده است. I'm Ping Pong King عنوانی ساده بوده و همین ساده‌سازی‌ها هم باعث شده تا ساخته Orangenose جذاب باشد. با این وجود کمبود محتویات هر از چندگاهی بازی را خسته‌کننده می‌کند.

I'm Ping Pong King

با توجه به موفقیت‌های بازی و همچنین آپدیت‌هایی که توسعه‌دهنده در این مدت منتشر کرده، می‌توانیم انتظار حالت‌های گیم پلی بیشتری را در آینده داشته باشیم. البته I'm Ping Pong King همین الان نیز به اندازه‌ای محتویات دارد تا حداقل برای ساعاتی، بازیکن را به ضیافتی متفاوت از پینگ پونگ دعوت کند.

I'm Ping Pong King عنوانی نیست که ساعت‌ها تجربه‌اش کنید. بازی همانند بازی‌های کچ اپ، از آن دسته عناوینی است که سعی دارد در مواقع بی‌حوصلگی سرگرم‌تان کند. به لطف یک گرافیک ساده، انیمیشن‌های جالب شخصیت‌ها و گیم پلی جذاب هم توانسته به هدفش برسد.

I'm Ping Pong King :)
  • I'm Ping Pong King :)
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Chien Ming Liang
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۴۳.۸ / ۴۰ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato