ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اگر آیفون 7 دو روز در آب بماند چه اتفاقی برای آن رخ می‌دهد

به تازگی گزارش شده که یک آیفون 7 پس از ۴۸ ساعت غوطه ور شدن در آب دریا، سالم مانده و بخشی از باتری‌اش هم حفظ شده است. ماجرا از این قرار است که فردی ...

به تازگی گزارش شده که یک آیفون 7 پس از ۴۸ ساعت غوطه ور شدن در آب دریا، سالم مانده و بخشی از باتری‌اش هم حفظ شده است.

ماجرا از این قرار است که فردی در حال غواصی، نوری از کف اقیانوس مشاهده کرده و تصور نموده عتیقه‌ای کمیاب در آن محل قرار دارد. از این رو سریعاً به سمتش شنا کرده و متوجه شده که این عتیقه‌ در واقع آیفونی است که با گرفتن پیغام، می‌درخشیده است. حال سوال اینجاست که این آیفون از چه قاب ضد آبی بهره می‌برده و کدام اپراتور قادر بوده ارتباط با این موبایل را حتی در کف دریا نیز برقرار کند.

نقطه قابل توجه دیگر این است که آیفون 7 پیدا شده در کف اقیانوس، نه تنها توانسته دور روز کامل را در آب به سلامت پشت سر بگذارد بلکه باتری‌اش نیز ۸۰ درصد شارژ به همراه داشته است.

«سریس هریسی» غواص ماجراجو، این موبایل را در عمق ۹.۱۵ متری اقیانوس پیدا کرده و مدعی شده که در آن زمان، آیفون یاد شده ۸۴ درصد شارژ به همراه داشته. وی سعی کرده بلافاصله با گشت و گذار در مخاطبین این گوشی، صاحب آن را یافته و با او تماس برقرار کند.

این غواص می‌گوید:

«من گوشی را از دور می‌دیدم که پیغام‌هایی برایش می‌آمد و کف اقیانوس را روشن می‌کرد. سریعا آن را برداشتم و با خود به خشکی آوردم تا آن را به صاحبش بازگردانم چرا که این روزها موبایل‌ها و اطلاعات شخصی داخل آن‌ها بسیار با ارزش هستند.»

پس از این قضیه مشخص شده که این آیفون حین کایاک سواری، به داخل آب افتاده و صاحبش در آن زمان تصور کرده که دیگر آن را پیدا نخواهد کرد.

با این وجود، او دور روز بعد متوجه شده که گوشی‌‌اش را از دست نداده و معجزه‌ای رخ داده است.

 

تماشا کنید: مقایسه ماکت آیفون های ۲۰۱۸ با آیفون ۷ پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • آریا
    آریا | ۲۵ تیر ۱۳۹۷

    مطمئن اید کف اقیانوس بوده؟ کف اقیانوس 9 متره؟ تاجایی که میدونم کایاک سواری رو تو رودخونه انجام میدن نه اقیانوس? ?

مطالب پیشنهادی