مایکروسافت: سرفس فون جایی در نقشه راه فعلی ندارد

مایکروسافت: سرفس فون جایی در نقشه راه فعلی ندارد

طی هشت یا نه ماه اخیر، زمانی که گمانه زنی ها درباره موبایل تاشو سرفس فون بیشتر از هر زمان دیگری بود، نزدیک ترین چیزی که به یک تاییدیه رسمی از سوی مایکروسافت دریافت کردیم، افشای ایمیلی داخلی بود. اما حالا خبری بد از راه رسیده و پانوس پانای، مدیر واحد سرفس مایکروسافت در مصاحبه تاز خود، آب پاکی را روی دست علاقه مندان ریخته.

بسیاری امیدوار بودند موبایل افسانه ای مایکروسافت بتواند خاطره فعالیت های قبلی این کمپانی را در حوزه موبایل از حافظه پاک کند. اما پانای در این پادکست و زمانی که مشغول صحبت درباره مسیر پیش روی مایکروسافت است می گوید: «نمی توانم بگویم که [این مسیر] یک سرفس فون را شامل می شود». او به صراحت ادامه می دهد که چنین دیوایسی، جایی در نقشه راه محصولات مایکروسافت ندارد.

پانای می گوید که دیوایس های آتی سرفس روی ارتباطات متمرکز خواهند بود؛ اما نه به گونه ای که ما از این عبارت برداشت می کنیم. او وعده داده که چگونگی ارتباطات مردم با یکدیگر، به تکامل خواهد رسید.

جالب است بدانید که در برخی گزارش های قبلی گفته شده بود که گرچه سرفس فون قابلیت های سنتی تلفنی خواهد داشت، اما به عنوان یک موبایل شناخته نمی شود. در هر صورت، اگر امیدوار بودید دیوایسی که با نام رمز «آندرومدا» در دست ساخت است طی سال آتی میلادی عرضه می شود، مایکروسافت بالاخره شما را از این بلاتکلیفی درآورده.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato