اطلاعات جدیدی از دنیای Cyberpunk 2077 منتشر شد؛ چهره تاریک تکنولوژی

اطلاعات جدیدی از دنیای Cyberpunk 2077 منتشر شد؛ چهره تاریک تکنولوژی

اطلاعات جدیدی از دنیای Cyberpunk 2077 منتشر شد؛ چهره تاریک تکنولوژی

کمپانی سی دی پراجکت رد با انتشار تریلری از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بسیار خوش درخشید و این عنوان از همین حالا یکی از مورد انتظارترین بازی های سال های آتی محسوب می شود.

جالب است بدانید که سایبرپانک به یک IP جدید محسوب نمی شود و کارگردان قسمت فعلی یعنی مایک پوند اسمیت در سال ۱۹۸۸ عنوانی با نام سایبرپانک ۲۰۲۰ را با همکاری کمپانی R. Talsorian Games عرضه کرده است. او در جدیدترین مصاحبه خود با وب سایت گیم اسپات اطلاعات تازه ای از بازی جدید و ارتباط میان این دو عنوان را بیان می کند.

به گفته او، در سایبرپانک با دنیای سیاهی روبرو هستیم که در تکنولوژی غرق شده و در حال سقوط است. همین موضوع و تاریخچه سایبرپانک تاثیر مستقیمی روی کلاس بندی های بازی گذاشته اند.

پونداسمیت همچنین اعلام کرده که سایبرپانک دارای المان های جدید مخصوص به خود است. برای مثال کلاس Rockerboys در بازی وجود دارد که اعضای آن در واقع موسیقی دان هایی هستند که نقش مهمی در سرنوشت جامعه را ایفا می کنند. ظاهراً این افراد با الهام گرفتن از گروه راک ایرلندی U2 و سری فیلم های Mad Max خلق شده اند.

سایبرپانک 2077

او همچنین با رضایت از نحوه نمایش بازی طی کنفرانس مایکروسافت در E3 2018، این موضوع را اعلام کرد که تمام آن چیزی که در این تریلر مشاهده کردیم، در واقع بخشی از بازی بوده و توسط موتوری که سایبرپانک با آن ساخته می شود، رندر شده است.

در ضمن باید به این نکته اشاره کرد که او قبل از ملاقات با سران سی دی پراجکت شخصاً روی ادامه عنوان قبلی خودش یعنی سایبرپانک ۲۰۲۰ مشغول کار بوده و آن عنوان در دوره زمانی متفاوتی نسبت ۲۰۷۷ در جریان بوده و Cyber Punk Red نام داشته است.

سایبرپانک ۲۰۷۷ را می توان یک بازی شوتر نقش آفرینی دانست. قرار است طی نمایشگاه گیمزکام اولین نمایش عمومی از گیم پلی این عنوان را شاهد باشیم و در ضمن هنوز هم تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی تعین نشده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل