با ضد قهرمان جدید بازی Spider-Man آشنا شوید [تماشا کنید]

با ضد قهرمان جدید بازی Spider-Man آشنا شوید [تماشا کنید]

با ضد قهرمان جدید بازی Spider-Man آشنا شوید [تماشا کنید]

ساعاتی و پیش طی پنل بازی Spider-Man در نمایشگاه کامیک-کان، تریلر داستانی جدیدی از این انحصاری پلی استیشن ۴ منتشر شد. در این ویدیو بار دیگر شاهد خودنمایی «مایلز مورالز» (خطر اسپویل در بعضی از کامیک ها او بعد از مرگ پیتر پارکر به عنوان اسپایدرمن فعالیت می کند. پایان خطر اسپویل) هستیم. جدا از او، شخصیت «سمور نقره ای» به عنوان یکی دیگر از دشمنان اصلی ما طی این بازی، برای اولین بار در این تریلر معرفی می شود.

همچنین در ماهی که گذشت، یکی از صداپیشگان بازی طی مصاحبه ای حضور دکتر اختاپوس به عنوان یکی از شخصیت های منفی در بازی Spider-Man را تایید کرده بود.

با وجود تعدد ضد قهرمان هایی که اسپایدرمن در ماجراجویی جدید خود با آن ها روبرو خواهد شد، نباید منتظر حضور ابرقهرمان دیگری از کامیک های مارول در این بازی باشیم و تنها طی ایستر اگ ها و برخی از دیالوگ های اسپایدرمن به طور ضمنی به آن ها اشاره خواهد شد.

جدا از انتشار این تریلر، سازندگان اسپایدرمن از آیتم هایی که در صورت پیش خرید این عنوان از ابتدا در دسترس شما قرار خواهند گرفت، رونمایی کردند. البته نکته جالب در مورد آیتم های ذکر شده این است که تمام آن ها بدون پرداخت هیچ پول اضافه ای در جریان بازی قابل دریافت خواهند بود.

ماه گذشته، تریلر E3 اسپایدرمن با واکنش های مثبت عده زیادی از طرفداران این ابرقهرمان روبرو شده بود و عده ای انتظار دارند تا این عنوان، طلسم بازی های بدی که بر اساس اسپایدرمن طی سال های اخیر ساخته شده است را بشکند.

بازی Spider-Man روز ۱۶ شهریور ماه به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل